banner2

Bebeği canlı canlı gömmüşler! Mezarlıkta bulundu

Adıyaman'da, bir grup lise öğrencisi şehit kabrini ziyaret ettiklerinde, duydukları ağlama sesinin ardından mezarlıkta vücudu toprağa gömülü halde yeni doğan bir bebek buldu. 

Genel 24.09.2021, 18:12
Abone ol
Bebeği canlı canlı gömmüşler! Mezarlıkta bulundu

Adıyaman'da lise öğrencilerinin şehir kabri ziyaretleri esnasında buldukları toprağa gömülü bebek herkesi şaşkınlığa uğrattı. Bebek, korumaya alınırken, onu bırakan kişi ya da kişilerin belirlenmesi için çalışma başlatıldı.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Olay, öğle saatlerinde, Bahçecik Mahallesi'ndeki mezarlıkta meydana geldi. Hüsnü Özyeğin Anadolu Lisesi'nden bir grup öğrenci, şehit kabrini ziyarete gitti. Bir süre sonra bebek ağlama sesi duyan öğrenciler, mezarlıkta arama yapmaya başladı. 

Bir mezarın yanında, bedeni toprağa gömülü yeni doğan bebeği bulan öğrenciler, polise haber verdi. İhbar üzerine polisle birlikte mezarlığa gelen sağlık ekibi, bebeği ambulansla Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü.

Tedaviye alınan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis, bebeği bırakan kişi veya kişilerin belirlenmesi için çalışma başlattı. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!