banner2

Bayrampaşa'da cani adam yavru kediyi tekmeleriyle öldürdü

İstanbul, Bayrampaşa'da Kuru Gıda Hali'ndeki bir şahsın yavru kediyi tekmeleyerek öldürdüğü anlar kameralara böyle takılırken, teşhis edilen cani gözaltına alındı.

Genel 14.09.2021, 17:39 14.09.2021, 18:03
Abone ol

Bayrampaşa'da Kuru Gıda Hali'ndeki adam yavru kediyi tekmeleyerek öldürdü.

YAVRU KEDİYİ TEKMELEDİ, YETMEDİ SÜPÜRGEYLE VURDU

İstanbul, Bayrampaşa'da bulunan Kuru Gıda Hali'ndeki bir şahıs, gördüğü yavru kediyi tekme atarak öldürdükten sonra çöpün yanına attı.

İstanbul'un Bayrampaşa ilçesindeki Kuru Gıda Hali'nde kameralara yansıyan görüntülerde, yavru bir kedinin oradaki bir şahıs tarafından defalarca tekmelenip, öldürüldükten sonra çöpün yanına bırakıldığı anlar görülüyor. Olayın yaşandığı halde esnaf olarak çalıştığı öğrenilen R.A.'nın tekme darbeleri karşısında çaresizce kıvranan kedi, kısa süre içinde ölürken, cani adamın o ölene kadar başında bekliyor.

Yavru kedinin başında ölmesini bekleyen cani adam, kediyi süpürgesiyle çöp kutusunun yanına ittikten sonra bir de süpürgeyle vurup, oradan uzaklaştı. Site yönetiminin güvenlik kamerası görüntülerinde yakaladıkları o anları polise bildirmenin üzerine, olay yerine gelen ekipler tespit ettikleeri R:A.'yı gözaltına aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!