banner2

Banu Parlak kimdir? Banu Parlak'ın güzellik merkezi nerede?

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin adları son zamanlarda kara para aklama ve vergi kaçırma iddiaları ile gündeme geldi. Son olarak şarkıcı Banu Parlak sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak "Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır." dedi. Banu Parlak'ın güzellik merkezinin kurşunlanması üzerine Banu Parlak kimdir? Banu Parlak'ın güzellik merkezi nerede? soruları bir kez daha gündeme geldi. İşte Banu Parlak'ın hayat hikayesi...

Genel 02.10.2023, 09:35
Abone ol
Banu Parlak kimdir? Banu Parlak'ın güzellik merkezi nerede?

Sosyal medyada lüks yaşamları ile adlarını duyuran Dilan ve Engin Polat çiftinin hakkında çeşitli iddialar basına yansıdı. Son olarak şarkıcı Banu Parlak ise Dilan ve Engin Polat’ın kendisini vurmaları için tetikçi tuttuklarını belirtti. Güzellik merkezi kurşunlanan Banu Parlak yaptığı açıklamada "Bu insanların yakamdan düşmesini ve can güvenliğimin alınmasını istiyorum." dedi. Yaşanan gelişmelerin üzerine Banu Parlak kimdir? Banu Parlak'ın güzellik merkezi nerede? soruları bir kez daha gündeme geldi.

BANU PARLAK KİMDİR?

Banu Parlak şarkıcı ve güzellik salonu işletmecisidir. 

1987 yılında Kastamonu'da dünyaya geldi. 

Banu Parlak sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında. 2016 yılında Narin Yarim isimli şarkısıyla hafızalara kazındı. 

Banu Parlak aslen Rizeli olan Okan Öztürk ile 2017 yılında evlendi. Bu evlilikten bir çocuk sahibi oldu. 1 kız çocuğu annesi olan Banu Parlak Okan Öztürk ile boşanacağını açıklamıştı.

Banu Parlak'ın sosyal medyadan 1 milyona yakın takipçisi var. 

Banu Parlak Albümleri

Dik Yokuş

Dura Dura

Narin Yarim

Narin Yarim Remix

Banu Parlak Şarkıları

Dik Yokuş

Narin Yarim

Dura Dura

Yana Yana

Narin Yarim Remix

BANU PARLAK'TAN DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT AÇIKLAMASI

Banu Parlak sosyal medyadan yaptığı paylaşımda can güvenliğinin olmadığını başına bir şey gelmesi durumunda suçluların Dilan Polat ve Engin Polat olacağını açıkadı. Parlak paylaşımında "Bazı söylemler dolaşıyor günlerdir bir gencin çıkıp iddia ettiği şeyler üzerine can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum. Ben tek başıma çocuk büyütüyor ayakta duruyorum. Bir anneyi silah ile vurdurmak istemek ne demek. Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır. Kamu oyununa duyurulur. Adalet gerekeni yapacaktır. Yasal süreçten hepinizi haberdar edeceğim" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!