banner2

Bankalar milyonlarca kişinin beklediği haberi açıkladı! Hızlı başvuru yapanlara anında 50 bin TL ödenecek

Bankalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için kampanya başlatmış durumda. Yapı Kredi bankası 50 bin TL’ye kadar belgesiz ödemeye yapacağını açıkladı. Acil nakit ihtiyacı olan kişilerin kampanyadan yararlanmak için başvuruda bulunarak fırsatlardan anından yararlanacak. İşte detaylar..

Genel 02.04.2023, 11:30
Abone ol
Bankalar milyonlarca kişinin beklediği haberi açıkladı! Hızlı başvuru yapanlara anında 50 bin TL ödenecek

Bankalar Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar kampanyalarını başlattı. Başvuruda bulanan kişiler belgesiz masrafsız şekilde ihtiyaç kredilerini alabilecekler. En yakın Banka ATM’lerine giderek ihtiyaç sahipleri kredilerin belgesiz şekilde alabilecek. İşte o detaylar..

SMS İLE KREDİ ALMA KAMPANYASI

Başvuruda bulunmak isteyen kişiler SMS işlemleri ile gerçekleştirmeyi istiyorsanız SMS ile işlemlerini gerçekleştirecek olanlara bireysel TC kimliği, aylık gelir ve doğum tarihini yazıp, 44 11’e mesaj göndermeleri halinde kredi başvurusu onaylanacak 44 11’e atılan SMS ile beraber ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilere belirtilen politikalar kapsamında kredi ödemeleri hızlı bir şekilde ödenmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularınızı gerçekleştirmek İsteyenler ve nakit kredi kullanmak isteyenler, işlemlerin hızlı bir şekilde anında ve aynı gün içinde yapabilecek.

SMS ile ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak istiyorsanız ve banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz bu bankalar üzerinden kredi ödemelerinizi anlık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. SMS ile kredi için vatandaşlar aynı zamanda Yapı Kredi Bankası’nın mobil uygulaması üzerinden de başvurularını yapıp ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler.

Kredi başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yaptığınızda ihtiyaç kredisi ödemeleri sonucu sizlere 5 dakika içerisinde bildirilir ve hesaplarınıza ödeme olarak yatırılır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!