banner2

Bambaşka Biri katil kim? Kenan katil mi? Hamdi Atılbay’ı kim, neden öldürdü? Katil Kenan'ın ikizi mi?

FOX TV ekranlarında 11 Eylül'de ilk bölümüyle yayın hayatına merhaba diyen "Bambaşka Biri" adlı dizide kimliği belirsiz bir karakter yardım sever olarak bilinen Hamdi Atılbay’ı vahşice öldürdü. İzleyiciler ise dizide katilin kim olduğunu merak etmeye başladı. Peki Bambaşka Biri katil kim? Kenan katil mi? Hamdi Atılbay’ı kim, neden öldürdü? Katil Kenan'ın ikizi mi? Savcı Leyla Gediz ve ekibi katili bulabilecek mi?

Genel 25.09.2023, 15:43 25.09.2023, 16:01
Abone ol
Bambaşka Biri katil kim? Kenan katil mi? Hamdi Atılbay’ı kim, neden öldürdü? Katil Kenan'ın ikizi mi?

11 Eylül 2023 tarihinde ilk bölümüyle ekranlara giren dizi 2. bölümüyle de izleyicilerden tam not almayı başardı. Ünlü haber spikeri Kenan Öztürk2. bölümde katilden manifesto okuyarak izleyenleri şaşırttı. Ekran başındakiler heyecanla katilin kimliğinin açığa çıkmasını bekliyor. Hamdi Atılbay'ı öldüren kişinin yüzü kısa süre görülüyor ve bu kişinin Kenan Öztürk'e çok benzediği görülüyor. Dizi tutkunları yaşanan gelişmelerin ardından Bambaşka Biri katil kim? Kenan katil mi? Hamdi Atılbay’ı kim, neden öldürdü? Katil Kenan'ın ikizi mi? sorularını sormaya başladı. İşte Bambaşka Biri dizisi hakkında son detaylar...

BAMBAŞKA BİRİ KATİL KİM?

Tims&B Productions imzalı, yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt'un üstlendiği ve başrolleride Burak Deniz ile Hande Erçel'in yer aldığı Bambaşka Biri adlı dizi aksiyon, polisiye ve dram türündedir. Dizide bir katil ve bu katilin kimliğini ortaya çıkarmaya çalışan ekibin başından geçenler konu ediniyor. Bambaşka Biri dizisinde katilin kim olduğu henüz bilinmiyor. Katilin Kenan mı yoksa Kenan'ın ikizi mi olduğu ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

BAMBAŞKA BİRİ KATİL KENAN MI?

Hamdi Atılbay’ı öldüren kişinin haber spikeri Kenan'a benzemesi izleyicilerin kafasını karıştırdı. Hamdi Atılbay’ı Kenan mı öldürdü? sorusu ise pek çok kişi tarafından soruluyor. 

BAMBAŞKA BİRİ DİZİSİNDE KATİL KENAN'IN İKİZİ Mİ?

Katilin kim olduğu merak edilirken Kenan'ın gerçekte kim olduğu da araştırılmaya başlandı. Gözler Kenan'ın geçmişine çevrildi. Peki Kenan evlatlık mı alındı? 

KENAN ÖZTÜRK KİMDİR?

Kenan Öztürk başarılı bir haber spikeridir. Ana haber bültenini sunan Kenan Öztürk'ün hayatı bir cinayet ile sonsuza kadar değişecektir. Kenan ile savcı Leyla'nın işbirliği katili bulmaya yetecek mi, yoksa sadece bunlar bir oyun mu?

BAMBAŞKA BİRİ OYUNCULARI VE ROLLERİ

Hande Erçel    Leyla Gediz    
Burak Deniz    Kenan Öztürk    
Begüm Akkaya    Yasemin    
Ferit Aktuğ    Murat Erden    
Gülçin Hatıhan    Şahinde Gediz    
Berrin Arısoy    Nevin Öztürk    
Muttalip Müjdeci    Ekrem Gediz
Cem Davran    Turan Öztürk
Uğur Uzunel    Tahir Gediz
Polen Emre    Nuray Gediz
Aslı Orcan    Nükhet İşmen
Dilşah Demir    Pelin
Menderes Samancılar
Kardelen Arnavutoğlu

BAMBAŞKA BİRİ NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Dizi her Pazartesi akşamı FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!