banner2

ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Eylül Antalya su kesintisi listesi!

Antalya su kesintisi ne zaman giderilir, ASAT sular ne zaman akacak, Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) 19 Eylül günü Antalya'da su kesintisi yaşanacak ilçe ve mahalleleri duyurdu.

Genel 18.09.2023, 21:57
Abone ol
ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 19-20 Eylül Antalya su kesintisi listesi!

Antalya'da sular ne zaman, saat kaçta gelecek, ASAT 19 Eylül Antalya su kesintisi saatleri, yaşanan su kesintilerinin ardından merak edilerek sorgulanıyor. Antalya, Kepez, Muratpaşa, Alanya ilçelerinde bugün belirli saat aralığında etkili olacak. Kepez su kesintisi, Muratpaşa su kesintisi, Alanya su kesintisi ve Manavgat su kesintisi merak ediliyor. Peki Sular ne zaman, saat kaçta gelecek? İşte ASAT 19 Eylül Antalya su kesintisi saatleri...

Antalya'da 19 Eylül 2023 tarihinde su kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, Kepez, Muratpaşa ve Alanya ilçelerinde yapılacak arıza çalışmaları nedeniyle yapılacak.

KEPEZ SU KESİNTİSİ

Kepez ilçesinde, 19 Eylül 2023 tarihinde saat 09:00 ile 12:00 saatleri arasında, 1. Menteşe Mahallesi, 2. Menteşe Mahallesi, 3. Menteşe Mahallesi, 4. Menteşe Mahallesi ve 5. Menteşe Mahallesi'nde su kesintisi yaşanacak.

MURATPAŞA SU KESİNTİSİ

Muratpaşa ilçesinde, 19 Eylül 2023 tarihinde saat 10:00 ile 12:00 saatleri arasında, Kızılsaray Mahallesi ve Yeşilbahçe Mahallesi'nde su kesintisi yaşanacak.

ALANYA SU KESİNTİSİ

Alanya ilçesinde, 19 Eylül 2023 tarihinde saat 13:00 ile 15:00 saatleri arasında, Mahmutlar Mahallesi'nde su kesintisi yaşanacak.

ASAT, su kesintisi yaşanacak bölgeleri ve kesinti sürelerini internet sitesinde ve mobil uygulamasında duyurmaktadır. Vatandaşlar, bu bilgilere erişerek, su kesintisi süresince gerekli tedbirleri alabilirler.

ASAT SU KESİNTİSİ NE ZAMAN BİTECEK?

ASAT tarafından yapılan açıklamaya göre, su kesintileri belirtilen saatlerde tamamlanacak. Ancak, arızanın daha kısa sürede giderilmesi durumunda, sular daha erken verilebilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!