banner2

ASAT Antalya su kesintisi | 3-4 Ekim'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), 4 Ekim tarihinde çeşitli ilçelerde yaşanacak su kesintileri hakkında bilgi verdi. Su kesintisi yaşanacak ilçeler arasında Kepez, Muratpaşa ve Alanya bulunuyor. Bu kesintiler, bugün belirli saat aralıklarında gerçekleşecek. Su kesintisi süresince suların ne zaman ve saat kaçta geleceği konusunda bilgi verildi. İşte ASAT tarafından duyurulan 4 Ekim Antalya su kesintisi saatleri...

Genel 03.10.2023, 18:48 03.10.2023, 18:52
Abone ol
ASAT Antalya su kesintisi | 3-4 Ekim'de hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Antalya'da su kesintileri hakkında bir duyuru yapıldı. 

Antalya Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) tarafından duyurulan su kesintisi belirli saat aralığında etkili olacak. 4 Ekim tarihinde Antalya'nın çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanması bekleniyor. Bu kesintilerin etkileyeceği ilçeler arasında Kepez, Muratpaşa ve Alanya yer alıyor. 

Ancak, vatandaşlar suyun ne zaman ve hangi saatlerde geri geleceği hakkında kesin bilgilere ulaşmak için araştırma yapıyor.

İşte ASAT tarafından belirtilen 4 Ekim Antalya su kesintisi saatleri...

4 EKİM ANTALYA SU KESİNTİSİ

Güncel Antalya su kesintileri için ANTALYA SU KESİNTİSİ LİSTESİ'ne tıklayabilir ve bulunduğunuz ilçeyi seçip bölgenizdeki ASAT su kesintileri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!