banner2

Arefe günü müjdesi nedir, ne zaman açıklanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan arefe günü hangi müjdeyi duyuracak?

Geçtiğimiz gün AK Parti Grup Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Arefe Günü, Karadeniz Gazı'nın Filyos'a getirilmesi töreni yapılırken, milletimize yeni müjdelerimiz olacak. İki bayramı bir arada yaşayacağız" demişti. Peki, Arefe günü müjdesi nedir, ne zaman açıklanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan arefe günü hangi müjdeyi duyuracak?

Genel 30.03.2023, 11:43
Abone ol
Arefe günü müjdesi nedir, ne zaman açıklanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan arefe günü hangi müjdeyi duyuracak?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün AK Parti Grup Toplantısı'nda konuştu. Gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Arife günü, Karadeniz Gazı'nın Filyos'a getirilmesi törenini yaparken, milletimize çok güzel müjdelerimiz de olacak. İki bayramı bir arada yaşayacağız. Şimdiden iki müjdeyi paylaşalım" ifadelerinde bulunmuştu. Peki, Arefe günü müjdesi nedir, ne zaman açıklanacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan arefe günü hangi müjdeyi duyuracak?

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AREFE GÜNÜ HANGİ MÜJDEYİ DUYURACAK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz gün AK Parti Grup Toplantısı'nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arife günü, iki müjde duyuracağını belirterek, "Arife günü, Karadeniz Gazı'nın Filyos'a getirilmesi törenini yaparken, milletimize çok güzel müjdelerimiz de olacak. İki bayramı bir arada yaşayacağız. Şimdiden iki müjdeyi paylaşalım" ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!