Yandex Metrica

Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve ehliyete el koyma cezası var!

Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve ehliyete el koyma cezası var!

Milyonlarca araç sahibi eğer bu kurula uymazsa 32.233 TL para ve ehliyete el koyma cezasına çarptırılabilir. 

Genel

23.06.2024, 14:01

Arabası olan kişilere uyarı yapıldı. 81 ilde trafik polisleri denetimlerini arttırırken trafikte bunu yaparken tespit edilen araç ve ehiyet sahiplerine toplamda 32 bin TL para cezası kesildi.

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

 MOBESEDEN KAMERADAN TAKİP EDİLEBİLİR

Gaziantep’te trafiğe açık alanda diğer araçlara aldırış etmeden drift atan sürücüye 32 bin 233 TL ceza uygulanarak sürücü belgesine 60 gün el konuldu. Gaziantep'te drift atan sürücülere yönelik denetim yapıldı. Bu çerçevede Aydınlar Mahallesi’nde bir aracın trafiğe açık alanda diğer araçlara aldırış etmeden drift attığı tespit edildi. Drift attığı anlar güvenlik kameralarına yansıyan sürücüye 32 bin 233 TL ceza uygulanarak sürücü belgesine de 60 gün el konuldu.

Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca sakladı! Savunması tüyler ürpertti! Akılalmaz olay: Annesinin cesedini 5 yıl boyunca... Haberi Görüntüle

EHLİYETİNİZE 60 GÜNLÜK EL KONULABİLİR 

Drift atma para cezası olarak 32 bin 233 TL olarak kesilirken aynı zamanda sürücüye 60 günlük ehliyete el koyma cezası da veriliyor. Bu cezayı almak istemeyen sürücülerin trafik polisi olmasa dahi kesinlikle bu eylemi yapmaması gerekiyor. Çünkü kameralara ve mobeselere takılan, hatta haberde olduğu gibi sosyal medyaya düşen görüntülere dahi para ve ehliyete el koyma cezası kesilebiliyor. Yani kişi hem parasından hem de ehliyetinden oluyor. Trafik polisleri sosyal medyaya düşen her görüntüyü ihbar olarak kabul ederek işleme tabi tutuyor.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Genel


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading