Arabası kirlenmesin diye işçiyi bagajda taşıdı ortalık ayağa kalktı

Antalya Gazipaşa'da utanç verici bir olay yaşandı. Bir inşaat işçisi patronu tarafından otomobilin bagajında taşındı. Bu görüntülerin ardından sosyal medya ayağa kalktık. Kullanıcılar, işçisinin bagajda taşıyan adama isyan etti.

Genel 14.01.2022, 07:39 14.01.2022, 07:51
Abone ol

Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde inşaat firması sahibi olduğu iddia edilen bir kişi, ayakkabısını değiştirmek için yapı markete götürdüğü işçiyi otomobilin bagajında taşıdı. 

Olay geçtiğimiz günlerde Gazipaşa ilçesinde yaşandı. İnşaat sektöründe iş yapan bir firma sahibi, inşaatta çalışan işçiye iddiaya göre çalışırken giymek üzere ayakkabı aldı ama numarası küçük geldi. Bunun üzerine patron, işçiyi mağazaya götürmek istedi.

İŞÇİYİ BAGAJINDA TAŞIDI

İşçi, yapı marketin önüne gelindiğinde açılan bagajdan indi.Yapı markete giren ve ayakkabısını değiştiren işçi, tekrar bagaja bindi ve kapısı bir vatandaşın yardımıyla kapatıldı.

'KENDİSİ BAGAJDA GİTMEK İSTEDİ'

Olay, cep telefonu ve güvenlik kameralarına yansıdı. Araç sahibi ise, işçiyi bagaja binmesi için zorlamadığını, üzeri kirli olduğu için kendisinin bagajda gitmek istediğini iddia etti.

BAŞKASI ADINA UTANDIK

Skandal görüntülerin ardından sosyal medyada kıyamet koptu. Sosyal medya kullanıcıları işçisini bagajda taşıyan adama isyan ederken 'Başkası adına utandık, insanlık bitmiş' şeklinde yorumlar yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!