banner2

Ankara-İstanbul YHT bilet fiyatı ne kadar? Zam mı geldi? Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren zamlı bilet fiyatları

Her gün binlerce kişinin kullandığı Ankara-İstanbul ve Ankara-Konya arası Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarına zam yapıldığı duyuruldu. Buna göre Ankara-Konya bilet fiyatına yüzde 65 oranında zam geldi. Ankara-İstanbul YHT bilet fiyatı ne kadar? Zam mı geldi? Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren zamlı bilet fiyatları ne kadar oldu? soruları ise zam haberinin ardından binlerce kişi tarafından sorulmaya başlandı.

Genel 18.09.2023, 08:32 18.09.2023, 09:08
Abone ol
Ankara-İstanbul YHT bilet fiyatı ne kadar? Zam mı geldi? Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren zamlı bilet fiyatları

Ankara-İstanbul ve Ankara-KonyaYüksek Hızlı Tren (YHT) bilet fiyatlarında güncellemeye gidildi. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Yüksek Hızlı Tren (YHT) biletfiyatları yaşanan gelişmelerin ardından pek çok kişi tarafından sorgulanmaya başlandı. Ankara-İstanbul YHT bilet fiyatı ne kadar? Zam mı geldi? Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren zamlı bilet fiyatlarına zam mı yapıldı? soruları gündeme gelmeye başladı. YHT Ankara-İstanbul ve Ankara Konya YHT hattında büyük bir fiyat artışı yaşandı.

ANKARA-İSTANBUL YHT BİLET FİYATI NE KADAR?

Ankara- İstanbul YHT bilet fiyatlarına büyük bir zam geldi. En son 323 TL olan Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren (YHT) bilet fiyatı yüzde 33 oranında gelen zamdan sonra 430 TL'ye yükseldi. 

ANKARA-KONYA YÜKSEK HIZLI TREN ZAMLI FİYATLAR?

Ankara-Konya Yüksek Hızlı Tren (YHT) bilet fiyatlarına da zam yapıldı.Gelen zamdan sonra Ankara-Konya YHT  bilet fiyatı 146 TL’den 200 TL’ye çıktı.

ANKARA-ESKİŞEHİR YHT BİLETİ NE KADAR OLDU?

Yapılan güncelleme sonrası Ankara - Eskişehir hattındaki bilet fiyatı ise 136 TL’den 225 TL’ye yükseltildi.

ANKARA-YOZGAT YHT BİLET FİYATI

Ankara-Yozgat Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarına zam geldi. Son fiyat artışlarının ardından Ankara-Yozgat YHT hattı için bilet fiyatı 130 TL den 173 TL’ye çıktı.

2023 EYLÜL YHT BİLET FİYATLARINA ZAM MI GELDİ?

Eylül ayında bazı güzergahlarda YHT bilet ücretlerinde artışa gidildi. Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), Yüksek Hızlı Tren (YHT) biletlerine zam yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!