banner2

Ankara ASKİ su kesintisi | 29-30 Eylül hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), 30 Eylül tarihinde çeşitli ilçelerde yaşanacak su kesintileri hakkında bilgi verdi. Su kesintisi yaşanacak ilçeler arasında Yenimahalle, Çankaya ve Etimesgut bulunuyor. Bu kesintiler, bugün belirli saat aralıklarında gerçekleşecek. Su kesintisi süresince suların ne zaman ve saat kaçta geleceği konusunda bilgi verildi. İşte ASKİ tarafından duyurulan 30 Eylül İstanbul su kesintisi saatleri...

Genel 29.09.2023, 18:41 29.09.2023, 18:45
Abone ol
Ankara ASKİ su kesintisi | 29-30 Eylül hangi ilçelerde su kesilecek? Su kesintisi ne kadar sürecek?

Ankara'da su kesintileri hakkında bir duyuru yapıldı. 

Şu an için Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) tarafından belirli bir bitiş tarihi açıklanmamış olsa da, ASKİ su kesintisinin ne zaman sona ereceği konusu üzerinde çalışıyor. 

30 Eylül tarihinde Ankara'nın çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanması bekleniyor. Bu kesintilerin etkileyeceği ilçeler arasında Yenimahalle, Çankaya, Etimesgut yer alıyor. 

Ancak, vatandaşlar suyun ne zaman ve hangi saatlerde geri geleceği hakkında kesin bilgilere ulaşmak için araştırma yapıyor.

İşte ASKİ tarafından belirtilen 30 Eylül İstanbul su kesintisi saatleri...

30 EYLÜL ANKARA SU KESİNTİLERİ

Güncel Ankara su kesintileri için ANKARA SU KESİNTİSİ LİSTESİ'ne tıklayabilir ve bulunduğunuz ilçeyi seçip bölgenizdeki İSKİ su kesintileri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!