banner2

Ankara 20 Eylül Ebru Yaşar konseri saat kaçta, ne zaman? Ebru Yaşar konseri nerede yapılacak?

Ankara 20 Eylül Ebru Yaşar konseri saat kaçta, ne zaman? Ebru Yaşar konseri nerede yapılacak? Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Ankara Başkent Kültür Yolu Festivali'nde sevilen şarkıcılar sahne alacak. Festival'de Ebru Yaşar hayranları ile bir araya gelerek en popüler şarkılarını binlerce kişiyle birlikte seslendirecek. 20 Eylül Çarşamba Ebru Yaşar konserini kaçırmak istemeyen müzik severler konserin başlama saatini merak ediyor.

Genel 19.09.2023, 17:23 19.09.2023, 17:35
Abone ol
Ankara 20 Eylül Ebru Yaşar konseri saat kaçta, ne zaman? Ebru Yaşar konseri nerede yapılacak?

Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında sevilen şarkıcı Ebru Yaşar Ankaralılarla bir araya gelecek. Sevilen şarkıcı en popüler şarkılarını binlerce kişiyle birlikte seslendirecek.16 Eylül 1 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan festivale birbirinden ünlü isimler katılacak. Festival kapsamında sevdiği sanatçılarla bir araya gelmek isteyen vatandaşlar ise etkinliğe büyük ilgi gösteriyor. 20 Eylül'de Ankara'da Ebru Yaşar binlerce kişiye konser verecek. Ebru Yaşar konserine katılımın oldukça fazla olması bekleniyor. 

20 EYLÜL ANKARA EBRU YAŞAR KONSERİ SAAT KAÇTA?

Ankara'da 20 Eylül'de Ebru Yaşar unutulmaz bir konser verecek. Konserin saat 21.00'de başlayacağı açıklandı. Konserin yaklaşık olarak 1 saat sürmesi bekleniyor. 20 Eylül Ankara Ebru Yaşar konseri bitiş saati ise 22.00 sıralarında olacak. 

20 EYLÜL ANKARA EBRU YAŞAR KONSERİ NEREDE YAPILACAK?

Ebru Yaşar konseri Ankara'da Başkent Millet Bahçesi'nde yapılacak. Başkent Millet Bahçesi açık adesi ise şöyle; Zübeyde Hanım, AKM, 06070 Altındağ/Ankara

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!