banner2

Almanya Başbakanının gözüne ne oldu? Olaf Scholz neden göz bandı takıyor? Olaf Scholz korsan bandıyla G20 zirvesinde!

G20 liderler zirvesi 2023 yılında Hindistan'da başladı. Liderler birbirleriyle ikili görüşmelere başlarken Almanya Başbakanı Olaf Scholz korsan bandı ile zirveye katıldı. Almanya Başbakanının gözüne ne oldu? Olaf Scholz neden göz bandı takıyor? soruları ise pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı.

Genel 09.09.2023, 08:26 09.09.2023, 09:07
Abone ol
Almanya Başbakanının gözüne ne oldu? Olaf Scholz neden göz bandı takıyor? Olaf Scholz korsan bandıyla G20 zirvesinde!

Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi'de yapılan G20 zivesine liderlerin ziyareti başladı. Dünyanın en zengin ve en güçlü ülkelerinin liderleri Hindistan'ın başkentinde konferansa katılacak ve liderler arası görüşmeler gerçekleşecek. Almanya Başbkanı Olaf Scholz görüntüsüyle G20 zirvesinin en çok konuşulan ismi oldu. Almanya Başbakanının gözüne ne oldu? Olaf Scholz neden göz bandı takıyor? soruları ise pek çok kişi tarafından sorulmaya başlandı. Merkel'den sonra Almanya'da büyük umutlarla yönetime gelen Scholz şu ana kadar bekleneni henüz veremedi. Scholz son görüntüsünü ise sosyal medya hesabından geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştı. 

ALMANYA BAŞBAKANININ GÖZÜNE NE OLDU?

Almanya Başbakanı Scholz geçtiğimiz haftalarda talihsiz bir kaza yaşamıştı. Koşu yaptığı sırada düşen ve yüzünün göz kısmından büyük yaralar alan  Olaf Scholz bu izleri kapatmak için göz bandı kullanmaya başlamıştı. Başbakanlık görevine devam eden  Olaf Scholz ikili görüşmelerinde göz bandı takacağını duyurmuştu. 

OLAF SCHOLZ NEDEN GÖZ BANDI (KORSAN BANDI) TAKIYOR?

Almanya Başbakanı Olaf Scholz'un koşu yaparken düştüğü ve yüzünden yaralandığı açıklandı. Bu nedenle gözünde ve yüz çevresinde ağır morluklar oluşan Olaf Scholz'un mesaine devam edeceği ancak göz bandı takacağı belirtilmişti.  Olaf Scholz' geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından tek göz korsan bandı taktığı bir fotoğraf paylaştı. Scholz paylaşımında "Memleri (internet şakaları) görmek heyecanlıyım. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler, olduğundan daha kötü görünüyor" ifadelerini kullandı. Almanya Başbakanı Olaf Scholz'un göz çevresinde düşerek yaralanmaya bağlı ezilme olduğu açıklanmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!