banner2

Ali Babacan’ın paylaşımına Hamza Dağ’dan tepki: Daha çok kahrolacaksın

Kadıköy'de çekilen ve sosyal medyada gündem olan bir videoda yaşlı bir çiftin kira yardımı istediği kameralara yansımıştı. Ataşehir Kaymakamlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, çiftin ev sahibi olduğu ve elektrik ile kömür desteği aldığı bildirildi.

Genel 22.01.2022, 17:44 22.01.2022, 19:53
Abone ol
Ali Babacan’ın paylaşımına Hamza Dağ’dan tepki: Daha çok kahrolacaksın

Kadıköy'de çekilen ve sosyal medyada oldukça gündem olan yaşlı bir çiftin kira yardımı için sokakta yardım istemesi ile alakalı yazılı bir açıklama paylaşan Ataşehir Kaymakamlığı, yaşlı çiftin ev sahibi olduğunu bildirdi. 

Ataşehir Kaymakamlığı tarafından yapılan açıklamada, "Kiramızı ödeyemiyoruz lütfen bize yardım eder misiniz? Çok zor durumdayız" diyerek yardım isteyen yaşlı çift hakkında çalışma yapıldığı belirtildi.

DİLENCİ ÇİFTİN EVLERİ VARMIŞ 

Görüntülerde yer alan çiftin Ataşehir'de oturan 43 yaşındaki F.D. ile 49 yaşındaki H.K. olduğu belirtilenn açıklamada, F.D. üzerine kayıtlı evde oturdukları bildirildi. 

DİLENCİLİK YAPMAKTAN CEZAİ İŞLEM UYGULANMIŞ

Diğer yandan F.D ve H.K hakkında birçok kez "dilencilik yapmak ve yaptırmak" suçundan idari işlem yapıldığı belirtildi. 

ALİ BABACAN BU FIRSATI KAÇIRMADI 

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan sosyal medyada gündem olan videoyu alıntılayarak, "Kahroldum. En zor kışı geçiriyoruz. Faturaların, kiranın, hayat pahalılığının altında ezilen milyonlarca vatandaşımız var. Videoyu izledim kahroldum." ifadelerini kullandı. 

Dilenci çiftin videosu ile algı operasyonu yapmaya çalışan Ali Babacan'a yanıt AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'dan geldi. 

'DAHA ÇOK KAHROLACAKSIN'

Dağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği Büyük Türkiye idealinden muhalefetin algı kuklalığına… Daha çok kahrolacaksın." diyerek sert tepki gösterdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!