banner2

Akın akın geldiler! Kuyruğun sonu görünmüyor

İstanbul Havalimanı'nda unutulan ve alınmayan eşyalar Avcılar'da bir mağazada satışa çıkarıldı. Vatandaşlar akın edince mağazanın önünde uzun kuyruk oluştu.

Genel 10.07.2021, 14:25 10.07.2021, 17:38
Abone ol
Akın akın geldiler! Kuyruğun sonu görünmüyor

İstanbul Havalimanı'nı bugüne kadar kullanan yolcuların unuttuğu, almadığı eşya ve bavullar THY'nin Bagaj Hizmetleri Yönetim Müdürlüğü kayıp eşya deposunda 1 yıl bekletildikten sonra açılan ilk ihalede açık arttırma ile satıldı.

İhaleyi kazanarak bin 500 valizde yaklaşık 40 bin parça buluntu ve 4 bin 500 elektronik eşyanın sahibi olan firma sahibi Aziz Korkmaz, ihale ile satın aldıkları kamyonlar dolusu koli ve bavulu Avcılar'daki deposuna indirerek tek tek sınıflandırdıkları eşyaları bugün saat 10.00’dan itibaren satışa çıkaracaklarını duyurdu.

KUYRUĞUN SONU GÖRÜNMÜYOR

Marmara Caddesi'ndeki bir iş hanındaki mağazanın önünde başlayan kuyruk, caddeye taştı. Mağazanın açılacağı açıklanan saatten 2.5 saat önce kuyruğu girenler özellikle cep telefonu, tablet ve bilgisayarlarla ilgilendi. 

İKİNCİ ELDEN DAHA UCUZ

Kontrolleri yapılan, eksiklikleri giderilen cihazlar ikinci el piyasadan daha ucuza satışa çıkarılırken bunlar için belli döneme kadar garanti de verildiği ifade edildi.

3'TE 1'İ FİYATINA SATILIYOR

Aziz Korkmaz, buişi 1995’ten itibaren yaptıklarını, 14 yıldan bu yana Avcılar’da faaliyet gösterdiklerini belirtirken, "Bavuldan aka gelebilecek her şey çıkabiliyor. Bunları 3’te 1 fiyatına satıyoruz" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!