banner2

A101 bombayı patlattı! Tuvalet kağıdına yaptığı indirim herkesi şoke etti: Duyan markete akın ediyor

A101 market zinciri, tuvalet kağıdı alışverişlerinde büyük fırsat sunuyor! 12'li tuvalet kağıdı paketlerindeki indirim, fiyatların dibe vurmasına sebep oldu. Hem kaliteli hem de hesaplı bir alışveriş yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat! İşte ayrıntılar...

Genel 30.04.2023, 15:46 30.04.2023, 15:49
Abone ol
A101 bombayı patlattı! Tuvalet kağıdına yaptığı indirim herkesi şoke etti: Duyan markete akın ediyor

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden biri olan A101'de dev indirim gidildi. A101 tuvalet kağıtlarında indirim yaptı. Tuvalet kağıdı her evde ihtiyaç duyulan bir üründür. Bu sebepten ötürü, bu indirimden faydalanmak isteyenler marketlere akın ediyor. 12'li tuvalet kağıdı paketleri, A101 marketlerinde indirimli fiyatıyla raflarda yerini aldı. Bu fırsatı kaçırmamak isteyenler, en yakın A101 marketine uğrayarak indirimli tuvalet kağıdı alabilir.

TUVALET KAĞIDINDA DEV İNDİRİM

A101 market zinciri, tuvalet kağıdı indirimleriyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Son olarak, 12'li Mistral Tuvalet Kağıdı Üç Katlı'nın fiyatını 69,50 TL'den 63,50 TL'ye indirdiğini duyurdu. Bu indirimle birlikte, A101 market zinciri müşterileri, tuvalet kağıdını daha uygun fiyata satın alma fırsatı yakaladılar.

Söz konusu indirim, tuvalet kağıdı tüketimi yüksek olanların ilgisini çekti ve birçok kişi A101 market şubelerine akın etti. Hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek olan 12'li Mistral Tuvalet Kağıdı Üç Katlı'nın, 63 TL'lik fiyatıyla raflarda yerini aldığı görüldü.

A101 market zincirinin düzenli olarak yaptığı bu tarz indirimler, müşterilerin alışveriş tercihlerini etkiliyor ve rakip market zincirlerine de örnek oluyor. Bu sayede, tüketiciler, kaliteli ürünlere daha uygun fiyata sahip oluyorlar ve bütçelerini koruyarak ihtiyaçlarını karşılıyorlar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!