banner2

7 Eylül Aydın Sefo konseri saat kaçta başlayacak? Aydın Efeler SEFO konseri nerede yapılacak? Konser ne zaman?

Son zamanların en popüler şarkıcılarından biri olan Sefo 7 Eylül Perşembe günü Aydın'da unutulmaz bir konser verecek. Sefo konserine binlerce kişinin katılması beklenirken konserin başlama saati de şimdiden araştırılıyor. Ünlü rapçi Sefo sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte Aydın'da seslendirecek. Sefo konserini kaçırmak istemeyenler 7 Eylül Aydın Sefo konseri saat kaçta başlayacak? Aydın Efeler SEFO konseri nerede yapılacak? Konser ne zaman? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Genel 04.09.2023, 17:27 04.09.2023, 18:02
Abone ol
7 Eylül Aydın Sefo konseri saat kaçta başlayacak? Aydın Efeler SEFO konseri nerede yapılacak? Konser ne zaman?

Şarkıları, sesi ve yorumuyla özellikle sosyal medyada şarkıları dilden dile dolaşan Sefo 7 Eylül'de Aydın'da binlerce kişiye unutulmaz bir konser verecek. Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamak için Aydın Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda sahne alacak olan Sefo sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirecek. Aydın Sefo konserini kaçırmak istemeyen müzik severler 7 Eylül Aydın Sefo konseri saat kaçta başlayacak? Aydın Efeler SEFO konseri nerede yapılacak? Konser ne zaman? sorularına yanıt arıyor. İşte 7 Eylül Perşembe Aydın Efeler Sefo konserinin detayları...

7 EYLÜL AYDIN SEFO KONSERİ SAAT KAÇTA?

Aydın Büyükşehir Belediyesi organizasyonunda sevilen şarkıcı Sefo unutulmaz bir konser verecek. Aydın'ın düşman işgalinden kurtuluşunun kutlanacağı 7 Eylül'de sevilen şarkıcı Sefo da sahne alacak. Aydın Sefo konseri saat 21.30'da başlaayacak. Konserin 1.5 saat sürmesi bekleniyor.

7 EYLÜL SEFO AYDIN KONSERİ NEREDE?

Dev konser Aydın'ın Efeler ilçesindeki Atatürk Kent Meydanı’nda gerçekleşecek. Sefo konserine on binlerce kişinin katılması bekleniyor.

AYDIN SEFO KONSERİ ÜCRETSİZ Mİ?

Sefo konserine katılım ücretsizdir. Tüm halkımız konsere davetlidir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!