banner2

29 Eylül Ankara Alişan konseri saat kaçta, ne zaman? Ankara Alişan konseri nerede başlayacak?

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde organize edilen Ankara Başkent Kültür Yolu Festivali'ne vatandaşların ilgisi oldukça fazla. Kültür ve sanat adına pek çok etkinliğin yapıldığı festivalde sevilen şarkıcılar da hayranları ile bir araya geliyor. 29 Eylül Cuma günü sevilen şarkıcı Alişan Ankara'da büyük bir konser verecek. Alişan konserini kaçırmak istemeyen müzik severler 29 Eylül Ankara Alişan konseri saat kaçta, ne zaman? Ankara Alişan konseri nerede başlayacak? sorularına yanıt aramaya başladı.

Genel 28.09.2023, 10:51
Abone ol
29 Eylül Ankara Alişan konseri saat kaçta, ne zaman? Ankara Alişan konseri nerede başlayacak?

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde hayata geçirilen Kültür Yolu Festivalleri'nin sıradaki durağı Ankara oldu. 16 Eylül 1 Ekim tarihleri arasında yapılan festivalde sevilen sanatçılar da konser veriyor. Her gün başka bir şarkıcının sahneye çıktığı programda 29 Eylül Cuma günü sevilen şarkıcı Alişan konser verecek. 29 Eylül Ankara Alişan konserine şarkıcının binlerce hayranının katılması bekleniyor. Ankaralılara unutulmaz bir konser gecesi yaşatacak olan Alişan'a hayranlarının ilgisinin oldukça fazla olması bekleniyor. 

29 EYLÜL ANKARA ALİŞAN KONSERİ SAAT KAÇTA, NE ZAMAN?

29 Eylül Cuma günü Ankara'da sevilen şarkıcı Alişan konser verecek. Binlerce kişi şarkıcıyı dinlemek için konser alanında olacak. Alişan Ankara konseri saat 21.00'de başlayacak. Dev konserin 1 saat kadar sürmesi bekleniyor. 

29 EYLÜL ALİŞAN KONSERİ NEREDE YAPILACAK?

Konser 29 Eylül'de Başkent Millet Bahçesi'nde yapılacak. Konsere katılım ücretsiz olacak. 

ANKARA ALİŞAN KONSERİ SAAT KAÇTA BİTECEK?

Konserin saat 22.00 sıralarında sona ermesi bekleniyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!