banner2

25-26 EYLÜL İSKİ SU KESİNTİSİ | İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var? Kesinti ne kadar sürecek?

İstanbul'un su temini ve altyapı hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi amacıyla, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKI) tarafından yapılan açıklamaya göre, belli bölgelerde su kesintisi planlanmaktadır. Peki İstanbul'da sular kaç saat kesilecek? İstanbullu vatandaşlar arama motoruna, "İstanbul'da sular mı kesilecek? İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İstanbul'da hangi ilçelerde sular kesik olacak? sorularını soruyor.

Genel 26.09.2023, 08:45 26.09.2023, 09:01
Abone ol
25-26 EYLÜL İSKİ SU KESİNTİSİ | İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var? Kesinti ne kadar sürecek?

İstanbul'un su temini ve altyapı hizmetlerinin sağlıklı bir şekilde devam etmesi amacıyla, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre, belli bölgelerde su kesintisi planlanmaktadır. Peki İstanbul'da sular kaç saat kesilecek? İstanbullu vatandaşlar arama motoruna, "İstanbul'da sular mı kesilecek? İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İstanbul'da hangi ilçelerde sular kesik olacak? sorularını soruyor.

İSTANBUL'DA SULAR MI KESİLECEK?

İstanbul'un farklı bölgelerinde gerçekleştirilecek su kesintileri, altyapı çalışmaları ve bakım faaliyetlerinin yürütülmesi amacıyla gereklidir. İstanbul'un su temini ve kanalizasyon hizmetlerini yürüten İSKİ, planlı akım ve onarım çalışmaları nedeniyle geçiçi su kesintisi uygulama kararı aldığını duyurdu. İSKİ'den yapılan duyuruda, planlı su kesintisi programı kapsamında bazı bölgelere su verilmeyeceğin bildirdi. Peki İstanbul'da hangi bölgelere su verilmeyecek? İstanbul'da su kesntisi kaç saat sürecek?

İSTANBUL'DA HANGİ İLÇELERDE SU KESİNTİSİ OLACAK?

İstanbul'da vatandaşlar arama motoruna, "İstanbul'da hangi bölgelere su verilmeyecek? İstanbul'da su kesintisi kaç saat sürecek sorularını soruyor. İşte İstanbul'da su kesintisi yaşayacak ilçeler....

25-26 EYLÜL İSKİ SU KESİNTİSİ

Güncel İstanbul su kesintileri için İstanbul su kesinti listesine tıklayarak bulunduğunuz ilçeyi seçip bölgenizdeki İSKİ su kesintileri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!