banner2

22 Eylül Ataşehir Mustafa Ceceli konseri saat kaçta? Mustafa Ceceli Ataşehir konseri ne zaman başlayacak?

Sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli 22 Eylül Cuma günü Ataşehir'de hayranlarına unutulmaz bir konser verecek. Ataşehir Kardeş Kültürlerin Festivali kapsamında sahneye çıkacak olan Mustafa Ceceli'nin konserine binlerce kişinin katılması bekleniyor. Konseri kaçırmak istemeyen müzik severler ise 22 Eylül Ataşehir Mustafa Ceceli konseri saat kaçta? Mustafa Ceceli Ataşehir konseri ne zaman başlayacak? sorularını sormaya başladı. İşte 22 Eylül Mustafa Ceceli Ataşehir konserine dair detaylar...

Genel 22.09.2023, 14:05
Abone ol
22 Eylül Ataşehir Mustafa Ceceli konseri saat kaçta? Mustafa Ceceli Ataşehir konseri ne zaman başlayacak?

Ataşehir Belediyesi tarafından bu sene 8.'si düzenlenen “Kardeş Kültürlerin Festivali”nde sevilen şarkıcılar konser verecek. 16 Eylül'de başlayan festivalde her gün farklı şarkıcılar sahne alıyor. 22 Eylül Cuma günü de sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli konser verecek. 

22 EYLÜL ATAŞEHİR MUSTAFA CECELİ KONSERİ SAAT KAÇTA?

22 Eylül Cuma günü Ataşehir'de sevilen şarkıcı Mustafa Ceceli konser verecek. Mustafa Ceceli'nin konseri saat 20.00'de başlayacak. Konserin 21.00 sıralarında sona ermesi bekleniyor. 

MUSTAFA CECELİ ATAŞEHİR KONSERİ NE ZAMAN?

Binlerce kişinin katılması beklenen Ataşehir Mustafa Ceceli konseri 22.00'de başlayacak.

MUSTAFA CECELİ KONSERİ NEREDE?

Konser Kayışdağı Mahallesi’nde 80. yıl Cumhuriyet Parkı'nda yapılacak. Kardeş Kültürlerin Festivalinde 19 sanatçı ve grup bir araya gelerek müziğin coşkusunu Ataşehir’e taşıyacaklar.

23 EYLÜL'DE ATAŞEHİR'DE KİMİN KONSERİ VAR?

23 Eylül Cumartesi günü Atatürk Mahallesi ATAPARK Konser Alanı’nda sevilen Türk rock grubu Duman festival kapsamında sahne alacak.

24 EYLÜL TAN TAŞÇI KONSERİ SAAT KAÇTA?

24 Eylül Pazar günü ise İçerenköy Mahallesi Adem Sokak’ta Tan Taşçı en güzel şarkılarını sevenlersi ile birlikte söyleyecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!