banner2

2024 Survivor yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor, Survivor All Star kadrosunda hangi isimler var?

Survivor 2024'ün ne zaman başlayacağı, merakla takip edilen yarışma programının takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. Yeni sezonun All-Star konseptiyle gerçekleşeceğini açıklayan Acun Ilıcalı izleyicilerini heyecanlandırmıştı. Peki, Survivor 2024 ne zaman başlıyor? İşte Survivor 2024 tarihi.

Genel 26.09.2023, 20:37
Abone ol
2024 Survivor yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor, Survivor All Star kadrosunda hangi isimler var?

Survivor 2024, başlama tarihi merak edilerek araştırılıyor. Her yıl heyecanla takip edilen yarışmanın 2024 yılındaki yarışmalacıları programın izleyicileri tarafından merak edilerek araştırılmaya devam ediyor.. Yarışma, Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilecektir. Peki, 2024 Survivor yarışmacıları kimler? Survivor ne zaman başlıyor, Survivor All Star kadrosunda hangi isimler var?

Survivor All Star kadrosu, daha önce Survivor'da yarışmış ve başarılı olmuş isimlerden oluşturulmuştur. Bu kadroda yer alan isimler, hem fiziksel hem de psikolojik olarak zorlu bir mücadeleye hazır olduklarını ifade etmişlerdir.

Survivor 2024'ün, geçen sezonlarda olduğu gibi büyük bir ilgiyle izlenmesi bekleniyor.

Survivor 2024 All Star yarışması için heyecanlı bekleyiş başladı. Geçtiğimiz sezonun final gecesinde yeni konsepti duyuran Acun Ilıcalı, yarışacak olan isimleri de tek tek açıklamaya başladı. Peki, Survivor 2024 ne zaman başlayacak?

SURVİVOR 2024 ALL-STAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Survivor 2024 All Star'ın yayın tarihi henüz açıklanmadı ancak yarışmanın geçtiğimiz sene 15 Ocak'ta başladığı göz önüne alındığında bu sene de Ocak ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor.

YARIŞMANIN KONSEPTİ DEĞİŞİYOR

Geçtiğimiz sezonun büyük final gecesi Acun Ilıcalı 2024 sezonu konseptini açıkladı.

Acun Ilıcalı, "Önümüzdeki senenin konsepti SMS'siz Surivivor'la geliyoruz. Seyirci oylaması olmayacak. All Star yapıyoruz. İki takım da All Star olacak. Ada konseyinden adaylar çıkıyor, düelloda kaybeden eleniyor." dedi.

16 YARIŞMACI BELLİ OLDU

Survivor 2024 All Star'da 16 isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. İşte Survivor 2024 yarışmacıları...

- Nihat Altınkaya
- Nagihan Karadere
- Ogeday Girişken
- Aleyna Kalaycıoğlu
- Sercan Yıldırım
- Damla Can
- Turabi Çamkıran
- Poyraz Yiğit
- Merve Aydın
- Nefise Karatay
- Doğukan Manço
- Seda Ocak
- Sahra Işık
- Yasin Obuz
- Gizem Memiç
- Özgür Tetik

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!