banner2

2023 MANİSA SEÇİM SONUÇLARI / 28.Dönem Manisa Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Manisa’da hangi parti önde?

2023 MANİSA SEÇİM SONUÇLARI / 14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleşen 28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları dikkatle takip ediliyor. Özellikle, Manisa'da yaşayan vatandaşlar internette, ' 28.Dönem Manisa Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Manisa’da hangi parti önde?' sorularına yanıt arıyor. İşte  Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Şehzadeler, Yunusemre Cumhurbaşkanı seçim sonuçları AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, HDP oy oranları ve daha fazlası.

Genel 14.05.2023, 22:07 14.05.2023, 22:20
Abone ol
2023 MANİSA SEÇİM SONUÇLARI / 28.Dönem Manisa Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Manisa’da hangi parti önde?

Türkiye için kritik seçim nihayet bugün tamamlandı. 14 Mayıs 2023 Pazar günü (bugün) gerçekleşen 28. Dönem Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçlarının son durumu internette araştırılıyor. İnternette arama motorlarına özellikle, ' 28.Dönem Manisa Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçim sonuçları oranı ne? Manisa’da hangi parti önde?' sorularına yanıt arıyor. İşte  Ahmetli, Akhisar, Alaşehir, Demirci, Gölmarmara, Gördes, Kırkağaç, Köprübaşı, Kula, Salihli, Sarıgöl, Saruhanlı, Selendi, Soma, Turgutlu, Şehzadeler, Yunusemre Cumhurbaşkanı seçim sonuçları AK Parti, CHP, MHP, İYİ Parti, HDP oy oranları ve daha fazlası.

28. DÖNEM MANİSA CUMHURBAŞKANLIĞI VE MİLLETVEKİLİ SEÇİM SONUÇLARI ORANI NE?

MANİSA'DA HANGİ PARTİ ÖNDE?

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!