banner2

2023 Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları nasıl öğrenilir?

Adalet Bakanlığı kendi bünyesinde alım yapacağını geçtiğimiz günler açıklamıştı. Başvuruda bulunan adaylar personel alım sonuçlarının ne zaman açıklanacağını arama motorlarında sıkça araştırılmaya başlandı. Başvuruların bitişiyle beraber gündeme geldi. Peki, 2023 Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları nasıl öğrenilir?

Genel 30.05.2023, 11:58 30.05.2023, 12:25
Abone ol
2023 Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları nasıl öğrenilir?

Adalet bakanlığı Kendi bünyesinde personel istihdam edileceğini geçtiğimiz ay açıklamıştı. Bu açıklama sonrasında iş arayan vatandaşlar başvuruda bulunmuştu. Başvuruların bitmesinin ardından başvuruda bulanan adaylar sonuçların ne zaman açıklanacağını arama motorlarında sıkça araştırmaya başladı. Peki, 2023 Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları ne zaman açıklanacak? Adalet Bakanlığı personel alım sonuçları nasıl öğrenilir?

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIM SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Başvuru sonuç tarihine ilişkin Adalet Bakanlığı'ndan yapılan herhangi bir açıklama yok. Başvuru sonuçları ve sözlü sınava katılacak adayların listesi https://www.adalet.gov.tr/ adresinden ilan edilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!