Yandex Metrica

2023 45 bin öğretmen ataması ne zaman, hangi tarihte olacak? Öğretmen ataması kontenjanları ve tarihleri açıklandı mı?

2023 45 bin öğretmen ataması ne zaman, hangi tarihte olacak? Öğretmen ataması kontenjanları ve tarihleri açıklandı mı?

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı televizyon programında 8 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan öğretmen atamalarına dair detayları açıkladı. 2023 45 bin öğretmen ataması ne zaman, hangi tarihte olacak, Öğretmen ataması kontenjanları ve tarihleri açıklandı mı soruları gündeme geldi. Bizde bu soruların cevaplarını haberimizde derledik.

Genel

27.01.2024, 17:33

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, NTV'de katıldığı canlı yayında konuya ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Öğretmen atamasına dair açıklamalarda bulunan Bakan Özer, atanmayı bekleyen öğretmenleri arayışa geçirdi. 2023 45 bin öğretmen ataması ne zaman, hangi tarihte olacak, Öğretmen ataması kontenjanları ve tarihleri açıklandı mı soruları gündemde yerini aldı.

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

2023 45 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE OLACAK?

Bakan Özer'in konuya dair yaptığı açıklama şu şekilde;


10 ildeki öğrencilerimizin öğrenme kayıplarını telafi etmek için 1 Ağustos-1 Eylül tarihleri arasında telafi programı yapacağız.

Biliyorsunuz 45 bin öğretmen atamasını sayın Cumhurbaşkanımız açıkladı. Aslında bu 45 bin öğretmen ataması son 20 yılın tek seferdeki en yüksek ataması. İnşallah 8 Mayıs itibarıyla bu atamaları gerçekleştireceğiz ve yüzde 50'sinin üzerinde öğretmeni bu 10 ilimizdeki restorasyon çalışmasına destek olmak için görevlendireceğiz. Ağırlığı deprem bölgesine vereceğiz.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading