Yandex Metrica

Sitede Ara

2. dönem sınavları için tarih belli oldu: Öğrenciler o tarihte sınava girecekler! İşte AÖF sınavının yapılacağı tarih

2. dönem sınavları için tarih belli oldu: Öğrenciler o tarihte sınava girecekler! İşte AÖF sınavının yapılacağı tarih

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav takviminin yayınlanmasının ardından bahar dönemi AÖF ara sınav ve dönem sonu sınav tarihleri netleşti. İşte 2023 AÖF bahar dönemi sınav takvimi...

Genel

22.03.2024, 18:24

AÖF güz döneminin ardından, bahar dönemi sınavlarını beklemeye başlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, sınav tarihlerinin ne zaman yapılacağını merak ediyor. Asrın felaketinin ardından YÖK, üniversitelerde uzaktan eğitim yapılmasına karar vermişti. Peki, "2023 AÖF Bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak, AÖF sınavları online mı, yüz yüze mi olacak?" İşte AÖF bahar dönemi sınav tarihleri...

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

AÖF'DEN AÇIKLAMA

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi yaptığı açıklama ile bahar döneminin uzaktan olacağını duyurdu. Yapılan açıklama şöyle:

"Kahramanmaraş merkezli deprem afetinin ülke genelindeki etkileri nedeniyle üniversitemizde bahar yarıyılı uzaktan öğretim yoluyla tamamlanacaktır. Süreçle ilgili detaylar en kısa zamanda paylaşılacaktır."

Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri herkesi şaşırttı! Sokak kan gölüne döndü! Çöp atan eşini öldüren adamın söyledikleri... Haberi Görüntüle

ARA SINAVLAR 15-16 NİSAN'DA

AÖF bahar dönemi ara sınavları 15-16 Nisan 2023 tarihlerinde; dönem sonu sınavları ise 27-28 Mayıs 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Yaz okulu sınavları ise 19 Ağustos 2023 günü yapılacak.

Pandemi döneminde online (çevrimiçi) sınav sistemine geçen Anadolu Üniversitesi'nin bu uygulamayı devam ettirip ettirmeyeceği merak ediliyor.

Anadolu Üniversitesi, Açıköğretim Fakültesi sınavları birçok ilde düzenlenirken asrın felaketi olarak nitelendirilen Kahramanmaraş merkezli depremlerden Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kilis, Malatya, Osmaniye, Elazığ ve Şanlıurfa gibi iller etkilendi.

Anadolu Üniversitesi, sınavların yapılış şekline bu bölgedeki okulların durumuna göre karar verecek. Henüz sınavların internet üzerinden mi yoksa okul ortamında mı yapılacağına yönelik bir bilgi paylaşımı yapılmadı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading