banner2

18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat kaçta? GastroAntep Kültür Yolu Festivali Derya Uluğ konseri ne zaman? Neden başlamadı?

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Derya Uluğ Gaziantep'te GastroAntep Kültür Yolu Festivali kapsamında unutulmaz bir konser verecek. Konsere binlerce kişinin katılması bekleniyor. Konsere olan ilgi oldukça büyük .18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat kaçta? GastroAntep Kültür Yolu Festivali Derya Uluğ konseri ne zaman? Neden başlamadı? soruları ise katılımcılar tarafından sıkça soruluyor.

Genel 18.09.2023, 17:06 18.09.2023, 17:16
Abone ol
18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat kaçta? GastroAntep Kültür Yolu Festivali Derya Uluğ konseri ne zaman? Neden başlamadı?

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Derya Uluğ Gaziantep'te GastroAntep Kültür Yolu Festivali kapsamında unutulmaz bir konser verecek. Konsere binlerce kişinin katılması bekleniyor.  Konsere olan ilgi oldukça büyük .18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat kaçta? GastroAntep Kültür Yolu Festivali Derya Uluğ konseri ne zaman? Neden başlamadı? soruları ise katılımcılar tarafından sıkça soruluyor.

Derya Uluğ sevilen şarkılarını 18 Eylül'de Gazianteplilerle birlikte seslendirecek. Konsere vatandaşların ilgisinin oldukça fazla olması bekleniyor. Gaziantep Derya Uluğ konserini kaçırmak istemeyen müzik severler 18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat kaçta? GastroAntep Kültür Yolu Festivali Derya Uluğ konseri ne zaman? Derya Uluğ konseri neden başlamadı? sorularına yanıt arıyor. Gaziantep Derya Uluğ konseri 18 Eylül'de yapılacak. İşte konsere dair detaylar...

18 EYLÜL GAZİANTEP DERYA ULUĞ KONSERİ SAAT KAÇTA?

18 Eylül Gaziantep Derya Uluğ konseri saat 21.00'de başlayacak. Konserin 1 saat sürmesi bekleniyor. Konser bitiş saatinin ise 22.00 olması bekleniyor. 

18 EYLÜL GAZİANTEP DERYA ULUĞ KONSERİ NEREDE YAPILACAK?

Konser Gaziantep Festival Park'ta yapılacak. Konsere katılım ücretsizdir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!