banner2

18 Eylül Erdek İrem Derici konseri saat kaçta? Balıkesir Erdek İrem Derici konseri ne zaman başlayacak, neden başlamadı?

Türk Pop müziğinin en sevilen isimlerinden biri olan İrem Derici 18 Eylül Pazartesi günü Balıkesir'in Erdek ilçesinde unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor. On binlerce kişinin katılması beklenen İrem Derici konserini kaçırmak istemeyen müzik severler 18 Eylül Erdek İrem Derici konseri saat kaçta? Balıkesir Erdek İrem Derici konseri ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt arıyor. Peki İrem Derici Erdek konseri neden başlamadı?

Genel 18.09.2023, 16:47 18.09.2023, 16:58
Abone ol
18 Eylül Erdek İrem Derici konseri saat kaçta? Balıkesir Erdek İrem Derici konseri ne zaman başlayacak, neden başlamadı?

Balıkesir'in Erdek ilçesinde sevilen şarkıcı İrem Derici konser verecek. Konser alanında binlerce kişinin yerini alması bekleniyor. Erdek'in düşman işgalinden kurtuluşu İrem Derici konseri ile kutlanacak. 

18 EYLÜL ERDEK İREM DERİCİ KONSERİ SAAT KAÇTA?

Balıkesir Erdek İrem Derici konseri 18 Eylül Pazartesi günü yapılacak. Sevilen şarkıcı İrem Derici en popüler şarkılarını binlerce kişiyle birlikte seslendirecek. Balıkesir'in Erdek ilçesinde yapılacak olan konserin başlama saatinin 21.30 olduğu açıklandı. İrem Derici Erdek konserinin 22.30'da sona ermesi bekleniyor. İrem Derici Erdek konserinin renkli görüntülere sahne olması bekleniyor.

BALIKESİR ERDEK İREM DERİCİ KONSERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

18 Eylül Pazartesi Balıkesir Erdek İrem Derici konseri saat 21.30'da başlayacak.

BALIKESİR ERDEK İREM DERİC KONSERİ NEREDE YAPILACAK?

Konser 18 Eylül'de Erdek cumhuriyet Meydanı'nda yapılacak. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!