Yandex Metrica

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adı değişti mi? Yeni adı Düzce Lisesi mi oldu?

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adı değişti mi? Yeni adı Düzce Lisesi mi oldu?

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adı değişti mi? Yeni adı Düzce Lisesi mi oldu? Düzce'de 1923 yılında inşa edilen ve lise olarak kullanılan ve kanlı FETÖ darbe girişimi sonrası adı 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi olarak değiştirilen lisenin adının yeniden Düzce Lisesi olarak değiştirilmesi büyük tepkiye neden oldu. Konuyla ilgili girişimlere başlandı ve lisenin adının değiştirilmesi onayı iptal edildi.

Genel

20.05.2024, 05:57

Düzce'de 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adının değişitirilmesi sosyal medyada vatandaşların tepkisine neden oldu. Valilik gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı. Yaşanan gelişmeler üzerine Milli Eğitim Bakanı Tekin'den de konuya ilişkin açıklama geldi. Tekin "Bakanlığımızın onayı sembolik" dedi. Tekin bu başvuruya verilen onayın iptal edileceğini açıkladı. 

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ'NİN ADI DEĞİŞTİ Mİ?

Düzce 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adının değiştiği açıklandı. Okulun tabelası da Düzce Lisesi olarak değiştirildi. Bu karara büyük tepki geldi. Okulun adının yeniden 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi olacağı öğrenildi. Bakan Tekin okulun adının değiştirilmesi için verilen onayın değiştirileceğini açıkladı. 

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

VATANDAŞLARDAN BÜYÜK TEPKİ GELDİ

15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi'nin adını değiştirme kararı ve eski adı olan Düzce Lisesi'ni geri getirme girişimi vatandaşlardan büyük tepki gördü. 

Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 10 il sarı kodlu uyarı! İşte 1 Temmuz 2024 Hava durumu raporu... Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 10 il sarı kodlu uyarı! İşte... Haberi Görüntüle

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANADOLU LİSESİ NE ZAMAN YAPILDI?

Lise Düzce'de 1923 yılında inşa edildi. Cedidiye Mahallesinde yapılan okul uzun süre ortaokul olarak hizmet verdi. Okul daha sonra Düzce Lisesi oldu. FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen kanlı darbe girişimi sonrası okulun adı 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi olarak değiştirildi. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading