banner2

15 mayıs okullar tatil mi, kaç gün tatil? Pazartesi okullar tatil mi edildi?

Tüm Türkiye'nin kenetlendiği 14 Mayıs seçimleri sonrası 15 Mayıs Pazartesi günü okullar tatil mi, kaç gün tatil olacak, Pazartesi okullar tatil mi edildi soruları gündeme geldi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 15 Mayıs Pazartesi günü seçimlerden sonra okulların tatil olup olmayacağı hakkında son dakika açıklamasında bulundu. 

Genel 08.05.2023, 10:25 08.05.2023, 10:25
Abone ol
15 mayıs okullar tatil mi, kaç gün tatil? Pazartesi okullar tatil mi edildi?

14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan seçimde Türkiye’nin 81 ilinde binlerce okulda sandıklar yerleştirilecek. Bu sebepten ötürü akıllara, 15 mayıs okullar tatil mi, kaç gün tatil, Pazartesi okullar tatil mi edildi? sorusu geldi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 15 Mayıs Pazartesi günü seçimlerden sonra okulların tatil olup olmayacağı hakkında son dakika açıklamasında bulundu. 

15 MAYIS OKULLAR TATİL Mİ, KAÇ GÜN TATİL?

15 mayıs okullar tatil mi, kaç gün tatil sorusunun cevabı öğrenciler ve öğretmenler tarafından merak ediliyor ve internette sorgulanıyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 'Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ertesi günü eğitim öğretime 1 gün ara vereceğiz. Öğretmenlerimizi de idari izinli sayacağız' açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!