banner2

1 Ekim Ankara Merve Özbey konseri saat kaçta? Konser ne zaman başlayacak?

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından organize edilen Kültür Yolu Festivallerinin sıradaki ayağı Ankara'da yapıldı. Başkent Kültür Yolu Festivali 16 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Festivalin son gününde sevilen sanatçı Merve Özbey Ankaralılara unutulmaz bir konser verecek. Konseri kaçırmak istemeyenler 1 Ekim Ankara Merve Özbey konseri saat kaçta? Konser ne zaman başlayacak? sorularını soruyor. İşte 1 Ekim Ankara Merve Özbey konserine dair detaylar...

Genel 30.09.2023, 17:37 30.09.2023, 17:57
Abone ol
1 Ekim Ankara Merve Özbey konseri saat kaçta? Konser ne zaman başlayacak?

Ankara'da 16 Eylül ile 1 Ekim tarihleri arasında Başkent Kültür Yolu Festivali düzenlenecek. Konserlerden sergilere, tiyatrodan opera ve bale gösterilerine, söyleşilerden atölyelere, çocuk etkinliklerinden dijital sanatlara kadar yüzlerce etkinlik Başkent Kültür Yolu Festivali kapmsamında yapılacak. Festivalde çok sayıda şarkıcı da sahne aldı. Festivalin son gününde ise sevilen şarkıcı Merve Özbey konser verecek. Merve Özbey 1 Ekim'de Ankara'da sahneye çıkacak ve bu konsere binlerce kişinin katılması beklenyor. 

1 EKİM ANKARA MERVE ÖZBEY KONSERİ SAAT KAÇTA?

Ankara'da sevilen şarkıcı Meve Özbey konser verecek. 1 Ekim'de binlerce kişiye en sevilen şarkılarını seslendirecek olan Merve Özbey'in konserine ilgi oldukça fazla. 1 Ekim Ankara Merve Özbey konseri saat 21.00'de başlayacak. 

ANKARA MERVE ÖZBEY KONSERİ NEREDE YAPILACAK?

Merve Özbey konseri 1 Ekim Pazar günü Başkent Millet Bahçesi'nde yapılacak. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!