banner2

Ziraat Bankası ihtiyaç sahipleri için harekete geçti! Tam 150 bin TL ödenecek! Hemen başvurun

Ziraat Bankası tarafından faizsiz tüketici kredisi kamppanyası başlatıldı. Buna göre, köyüne dönmek ve oraya iş kurmak isteyen vatandaşlara faizsiz ,84 ay vadeli ,ilk yıl geri ödemesiz 150 bin tl ye kadar kredi verilecek.

Ekonomi 26.01.2023, 11:56
Abone ol
Ziraat Bankası ihtiyaç sahipleri için harekete geçti! Tam 150 bin TL ödenecek! Hemen başvurun

Son yıllarda şehir hayatının yoğunluğu özellikle metropol şehirlerimizde hayat şartlarını da zorlaştırıyor. Köyden kente göçlerin zirve noktasına tırmandığı günümüzde hayvancılık ve tarımdaki düşüşün önüne geçmek amacıyla köye dönüş projesi başlatılıyor. 

150 BİN TL'YE KADAR KREDİ VERİLECEK

Kamu bankalarından Ziraat bankası ile yapılan anlaşma gereğince köyüne dönmek ve oraya iş kurmak isteyen vatandaşlara faizsiz ,84 ay vadeli ,ilk yıl geri ödemesiz ,150 bin tl ye kadar kredi verilecek. 

Proje uygulanması 81 ili kapsayacak olup asıl amaç tarım ve hayvancılıkta ilerleme sağlamak. Kredi şartları arasında dikkat çeken husus ,şayet krediyi kullanan vatandaş hayvancılıkla uğraşıyorsa en az 100 hayvana sahip olması ve 84 ay sonunda 100 hayvanın altına düşmemesi gerekiyor. Diğer istenen özellik ise farklı tür ve ırktan hayvanlara yer verilmesi. 

BAŞVURU ŞARTLARI

8 yaşından büyük olmak
Proje öncesi ve sonrasında -hayvancılık veya tarımlar uğraşıyor olmak
Krediyi yeni iş kurmak için değil mevcut işini gelirtirmek için kullanmak
İş yeri ile ikametgahın aynı yerde olması
Kredi ile satın alınan hayvanları şirket dışında kullanmamak ve satmamak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!