Yandex Metrica
SON DAKİKA

Sitede Ara

Zamların ardından Türkiye İş Bankası harekete geçti! Başvuru yapana 50 TL'lik indirim yapılacak

Zamların ardından Türkiye İş Bankası harekete geçti! Başvuru yapana 50 TL'lik indirim yapılacak

İş Bankası akaryakıta yapılan zamlar sonrasında harekete geçti. Benzin, motorin ve LPG'ye gelen zamlar sonrası yeni kampanyasını duyuran İş Bankası, 31 Mart'a kadar Petrol Ofisi'nden yapılan yakıt alışverişlerine 50 TL'ye kadar MaxiPuan veriyor.

Ekonomi

23.01.2024, 18:54

Son dönemlerde akaryakıta gelen zamlar İş Bankası'nı harekete geçirdi. Benzin, motorin ve LPG'ye gelen zamlar sonrası kampanya başlatan İş Bankası, Petrol Ofisi'nden yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 50 TL'ye varan MaxiPuan verecek. 

Petrol Ofisi istasyonlarından 31 Mart'a kadar tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinde 40 TL MaxiPuan verilirken, temassız Bankamatik Kart'ın Öde Geç özelliği ile ödeme yapılası halinde toplam 50 TL MaxiPuan veriliyor. 

Emeklinin gündemi ek zam! AK Partili isim açıkladı: En düşük emekli maaşı ne kadar olacak? Emeklinin gündemi ek zam! AK Partili isim açıkladı: En düşük... Haberi Görüntüle

KAMPANYA DETAYLARI

-29 Mayıs 2018 tarihinden önce tahsis edilmiş temassız özellikli Maximum kredi kartlar ile temassız öde-geç işlemi yapılabilmesi için bir defaya mahsus olmak üzere anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonunda Bankamıza ait  temassız kart okuyuculu POS cihazlarında aktivasyon işlemi yapılması gerekmektedir. 29 Mayıs 2018 tarihinden sonra üretilmiş olan tüm temassız özellikli Maximum kredi kartları herhangi bir aktivasyon işlemi yapılmasına gerek olmaksızın temassız öde-geç işlemlerinde kullanılabilecektir. Temassız özellikli Maximum kartınız ile otogaz, benzin ve dizel yakıt alımı gerçekleştirebilirsiniz.
 
-Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından önce Maximum Mobil’in içindek Pazarama'da yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading