banner2

Yüksek Hızlı Tren bileti ne kadar? İstanbul-Ankara-Konya YHT bilet fiyatı ne kadar oldu?

Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatları merak ediliyor. İstanbul-Ankara yolculuğu yapacak olanlar YHT bilet fiyatlarını araştırıyor. Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarına yüzde 30 zam yapıldı. Bu olay sonrasında internette araştırma yapılmaya başladı. Güncel YHT bilet fiyatları inceleniyor. Peki Yüksek Hızlı Tren bileti ne kadar? İstanbul-Ankara-Konya YHT bilet fiyatı ne kadar oldu?

Ekonomi 13.06.2022, 15:13 13.06.2022, 15:15
Abone ol
Yüksek Hızlı Tren bileti ne kadar? İstanbul-Ankara-Konya YHT bilet fiyatı ne kadar oldu?

YHT güncel bilet fiyatları araştırılıyor. Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarına yüzde 30 oranında zam yapıldı. Bu haber sonrasında internette Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatları aranmaya başladı. İstanbul-Ankara-Konya arasında yolculuk yapacak olanlar Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatlarını merak ediyor. Peki Yüksek Hızlı Tren bileti ne kadar? İstanbul-Ankara-Konya YHT bilet fiyatı ne kadar oldu?

YÜKSEK HIZLI TREN BİLETİ NE KADAR?

YHT 13 Haziran 2022 güncel bilet fiyatlarına yüzde 30 oranında zam yapıldı. Bunun sonucunda Ankara-İstanbul Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatları151TL'den 195 liraya çıktı.

Konya-İstanbul arası Yüksek Hızlı Tren bilet fiyatları 235 lira, Konya-Ankara arası YHT bilet fiyatı ise 87 TL oldu.

YHT BİLET FİYATLARI BU YIL DÖRT KERE ZAMLANDI

Yüksek Hızlı Tren biletlerine ocak ayından bu yana dört kere zam yapıldı. YHT bilet fiyatlarına Ocak ayında yüzde 20, Mart ayında yüzde 10, Nisan ayında yüzde 15 ve son olarak Haziran ayında da yüzde 30 zam geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!