Yandex Metrica

Sitede Ara

Yeni yılda doğalgaza zam gelecek mi? BOTAŞ ücret tarifesini açıkladı!

Yeni yılda doğalgaza zam gelecek mi? BOTAŞ ücret tarifesini açıkladı!

Vatandaşlar yeni yılda BOTAŞ'tan yapılacak açıklamayı merak ediyor. BOTAŞ tarafından yapılan duyuruya göre, 1 Ocak 2024'ten itibaren doğal gazda herhangi bir tarife değişikliğinin gerçekleşmeyeceği belirtildi.

Ekonomi

23.01.2024, 22:28

BOTAŞ tarafından yapılan açıklamaya göre, 1 Ocak 2024'ten itibaren doğal gazda herhangi bir tarife değişikliğinin gerçekleşmeyeceği ifade edildi. 

O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif! Değeri dudak uçuklattı! Herkes sıraya girecek O bölgede devasa rezerv bulundu: Tam tamına 3,2 milyarlık keşif!... Haberi Görüntüle

FİYATLARDA DEĞİŞİKLİĞE GİDİLMEDİ 

Kuruluşun doğal gaz toptan satış fiyatlarını; piyasa koşulları, ülkenin ekonomik şartları, piyasa fiyat istikrarı, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun tarife ile ilgili kararları ve maliyet unsuru olan alım - işletme giderlerindeki değişim dikkate alınarak mümkün olan en makul seviyede belirlenmekte ve tüketicilere sunulmakta olduğu belirtildi.Açıklamada, "Bu kapsamda, Kuruluşumuz tarafından 01 Ocak 2024 tarihinden itibaren geçerli olan Doğal Gaz Toptan Satış Fiyatlarında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır." denildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading