banner2

Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? 2022 Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti kaç para oldu?

Kurban Bayramı öncesinde Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti merak ediliyor. Her gün binlerce aracın kullandığı Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti internette araştırılıyor. Bayramda tatile ya da memleketlerine gitmek isteyenler Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti araması yapıyor. Peki Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? 2022 Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti kaç para oldu?

Ekonomi 29.06.2022, 11:58 29.06.2022, 12:01
Abone ol
Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? 2022 Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti kaç para oldu?

Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti internette en çok arananlar arasına girdi. Vatandaşlar Kurban Bayramı öncesinde köprülerin ve otoyolların geçiş ücreti hakkında arama yapıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti merak edilenler arasında bulunuyor. Peki Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti ne kadar? 2022 Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücreti kaç para oldu?

2022 YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ GEÇİŞ ÜCRETİ NE KADAR?

2022 Yavuz Sultan Selim Köprüsü tek yönlü otomobil geçiş ücreti 19 TL'dir. Araç sahipleri Yavuz Sultan Selim Köprüsü gidiş-geliş toplam 38 TL ödeyecek.

OTOYOL VE KÖPRÜLERDE ÜCRET NASIL ÖDENİR?

Otoyol ve köprü geçişlerinde ücretler Hızlı Geçiş Sistemi (HGS) ile ödenir. Otoyol ve köprülerde HGS olan araçlara yerleştirilen elektronik cihaz aracılığıyla köprü ve otoyollardan duraksamadan geçiş yapması sağlanır. Bu sebeple cihazlara bakiye yüklemesi yapmadan yola çıkılmamamlıdır. Aksi halde bakiyesiz geçiş yapıldığında cezalı geçiş işlemi uygulanır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!