Yapıkredi'den vatandaşın yüzünü güldüren karar! 3 ay sürecek

Yapıkredi, nakit ihtiyacı çeken ve kredi imkanlarını öğrenmek isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını duyurdu.

Ekonomi 09.12.2021, 17:47
Yapıkredi'den vatandaşın yüzünü güldüren karar! 3 ay sürecek

Acil nakit ihtiyacı olan ya da ekonomik olarak zor günler geçiren vatandaşlar tarafından kredi kampanyaları yakından takip ediliyor. Bankalar tarafından kredi kampanyaları tek tek duyuruluyor. Yapı Kredi bankası, resmi internet sitesi üzerinden 3 ay ertelemeli kredi kampanyasını duyurdu. Kredi çeken vatandaşlar ödemelerine 3 ay sonra başlama imkanına sahip olacak.

YAPIKREDİ 3 AY ERTELEMELİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi üzerinden hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi” kampanyası seçilmelidir.

Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihi; değiştirilmedikçe kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde gelecektir.

Kampanyanın azami vadesi ödemesiz dönem dahil 36 ay olup, en fazla 90 gün öteleme seçeneği sunulmaktadır.
Ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

yapıkredi

Bankamız tarafından tanımlanan ön onaylı limitiniz olması durumunda, limit tutarınıza kadar kredi kullanabilirsiniz. Ön onaylı limitler sonrası tekrar değerlendirme yapılabilir, bankamızca limitleriniz kredi kullanımından önce düşürülebilir veya tamamen iptal edilebilir.

Kredi başvurunuz bankamız politikaları çerçevesinde değerlendirilir ve uygun olması durumunda kullandırım yapılabilir. Banka değerlendirmesi sonrasında başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir ya da talep ettiğiniz tutarın altında bir tutarda onaylanabilir.

Kullandırım ve başvurunun Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’nden yapılması durumunda “Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi” menüsündeki tüm koşullar 3 Aya Kadar Ertelemeli Kredi için de geçerlidir.

Yapı Kredi Mobil veya Bireysel İnternet Şubesi’ne T.C. kimlik numaranız veya kullanıcı kodunuz ile giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum menüsünden hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!