Yapı Kredi müjdeyi verdi! Yeni dönem başlıyor: Bankada hesabı olan yaşadı

Bankalar yeni döneme başlıyor. Birçok değişiklik için işlemler başlatıldı. Bankalarda hesabı olanları ilgilendiren olayda çalışma saatleri ve günleri ile ilgili düzenleme yapılıyor. Bankalar bundan sonra cumartesi günleri de açık olacak. Tam gün olarak hizmet verilecek bankalarda Yapı Kredi pilot banka olarak seçildi. Yapı Kredi bir şubenin cumartesi günü tam gün olarak çalışacağını duyurdu. Bununla beraber bankalarda hafta içi ne iş yapılıyorsa cumartesi günü de o işlemler yapılabilecek. Yeni uygulamayla ilgili bankaların hepsi harekete geçiyor.

Ekonomi 28.05.2022, 14:23 28.05.2022, 14:26
Abone ol
Yapı Kredi müjdeyi verdi! Yeni dönem başlıyor: Bankada hesabı olan yaşadı

Bankalarda bu zamana kadar yapılmamış bir adım atılıyor! Türkiye'de milyonlarca müşteri banka şubelerine gidip çeşitli işlemlerini yapabiliyor. Fakat cumartesi ve pazar günleri bankaların kapalı olması zorluk oluştururken beklenmedik bir hamle yapıldı. Hafta içi çalışan vatandaşların, banka şubesine gitmesi gerektiği zamanlarda zorluklar yaşanmaması adına çalışma günlerinede değişikliğe gidildi. Bankaların çalışma saatleri ve günleri yeniden düzenleniyor. Bankalar artık cumartesi günü de çalışacak. Birçok banka bu konuda harekete geçti.

YAPILAN DEĞİŞİKİLKLERDE İLK ADIMI YAPI KREDİ ATTI

Cumartesi günü tam gün olarak çalışacak ilk pilot banka Yapı Kredi oldu. Yapı Kredi Bankası'nın İstanbul Şaşkınbakkal şubesi cumartesi günü tam gün müşterilerine hizmet vermeye başlayacak. Yapı Kredi Bankası müşterilerine konu hakkında detaylı bilgiyi vererek Şaşkınbakkal şubesinin saat 10.00 ile 17.00 arasında hizmet vermeye başlayacağını duyurdu.

HAFTA İÇİNDE NASIL ÇALIŞILIYORSA AYNISI OLACAK

Söz konusu pilot uygulamanın yapılacağı şubede bütün bankacılık hizmetleri normal zamanlarda nasıl oluyorsa aynı onun gibi gerçekleşecek.

TÜM BANKALAR HAREKETE GEÇTİ

Bununla beraber cumartesi günü çalışma konusunda bazı bankaların da hazırlık içerisinde olduğu ifade edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!