Vakıfbank 'Türkiye'de ilk' deyip duyurdu! Milyonları sevince boğan karar

Vakıfbank müşterilerine yeni kampanyasını duyurdu. E-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişlerde Vakıfbank Anında Dijital Kredi uygulaması başladı. Detaylar haberimizde...

Ekonomi 23.02.2022, 11:13
Vakıfbank 'Türkiye'de ilk' deyip duyurdu! Milyonları sevince boğan karar

Vakıfbank, e-ticaret sitelerinden alışveriş yapan müşterilerine yeni kampanyasını duyurdu. 'Türkiye'de ilk' diyerek duyurulan kampanya e-ticaret alışverişi yapan milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. 

Alışveriş sırasında Vakıfbank Dijital Kredi ve Vakıfbank Taksitli Ek Hesap ile alışveriş esnasında ödeme sayfasından ayrılmadan dakikalar içinde, Dijital Kredi ya da Taksitli Ek Hesap ile ödeme imkanı veriliyor. 

ANINDA DİJİTAL KREDİYİ NASIL KULLANIRIM? 

-Anlaşmalı e-ticaret sitelerinden satın alacağınız ürün için ödeme sayfasında ürün için ödeme sayfasında 'Anında Dijital Kredi ile Öde' seçeneği seçilir. 

-Ardından vade seçimi yapılır ve kredi sözleşmeleri onaylanır.

-Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabında sonrasında 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleştirilir. 

ANINDA DİJİTAL TAKSİTLİ EK HESAP NASIL KULLANILIR? 

-Masterpass üyesi e-ticaret sitesinden satın alacağınız ürün için ödeme sayfasından Masterpass'e kayıtlı 'Vakıfbank Bankomat Kart' seçeneği seçilir.

-Alışveriş tutarınız kadar yeterli Ek Hesap limitiniz varsa listelenen vade seçenekleri arasından seçim yapılır. 

-Ek Hesap limitiniz yok ya da limitiniz yeterli değilse Vakıfbank Mobil veya İnternet Bankacılığı menüsünden limit artırımı yapabilirsiniz. 

-Kullanım koşullarının onaylanması ile tutar önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabında sonrasında 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleştirilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!