banner2

Ünlü otomobil firmasında dev kampanya! Ucuz sıfır Fiat marka araca şimdi ücretini ödeyerek sahip olun

Otomobil fiyatlarındaki yükseliş araba almak isteyen vatandaşları düşündürürken, Fiat'tan sevindirecek bir kampanya geldi. En ucuz sıfır otomobili şu an Fiat satıyor. İşte Fiat Egea Ağustos 2022 fiyat listesi

Ekonomi 16.08.2022, 01:08 16.08.2022, 18:56
Abone ol
Ünlü otomobil firmasında dev kampanya! Ucuz sıfır Fiat marka araca şimdi ücretini ödeyerek sahip olun

Sıfır otomobillerde fiyatlar her geçen gün yükseliyor. Araba almak isteyen vatandaşlar için güzel haber geldi. Fiat, benzersiz bir kampanya yapıyor. En uygun sıfır otomobil satışını Fiat gerçekleştiriyor. Fiat, Ağustos ayı için örnek ödeme tablosu paylaştı. Fiat'ın yaptığı kampanyanın detayları yoğun şekilde araştırılıyor. İşte kampanyanın detayları...

"YARISINI ŞİMDİ KALANI 1 SENE ÖDEYİN" KAMPANYASI

Fiat'tan büyük bir otomobil kampanyası geldi. Ağustos 2022 sıfır otomobil fırsatları yayınlandı. En büyük fırsatları arasında "Yarısını şimdi kalanı 1 sene ödeyin" sloganı ile yayınladığı kampanyası yer alıyor. Kredi kullanımlarına ilişkin faiz oranları araç fiyatlarına göre, kullanılan kredi koşulu ve müşteri tiplerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Fiat tarafından gelen bilgilere göre, kredi 12 ay üzeri vade için geçerli sayılmıyor. Sıfır 2022 yılı tüm Egea modellerinde geçerli olacağı paylaşıldı. Buna göre ise kredi kullanımları Koç Fiat Kredi onayı ile geçerli olacağı belirtildi.

Kampanya 1 Eylül 2022'ye kadar geçerli olacak.

ÖDEME PLANLARI PAYLAŞILDI

Tabloda yer alan ödeme planı örnek araç üzerinden uygulanırken, araç fiyatı kullanılan kredi koşulu ve müşteri tiplerine göre değişiklik gösterebiliyor. Fiat'ın en ucuz modeli şu anda güncel olarak 379.900 TL'den satılıyor.

İşte ödeme tablosu...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!