banner2

Ünlü ekonomist ilk kez açıkladı! Buna yatırım yapanlar paraya para demeyecek!

Altının düşüşü ile birlikte ekonomistler birbiri ardına açıklama yaparak altın fiyatlarının gelecek fiyatına ilişkin tahminlerini sıralıyor. Tahminleri sebebiyle yatırımcıların takip ettiği isimlerden biri olan Mert Başaran, yeni bir tavsiyede bulundu.

Ekonomi 02.03.2023, 16:17
Abone ol
Ünlü ekonomist ilk kez açıkladı! Buna yatırım yapanlar paraya para demeyecek!

Altın, dolar, borsa ve emlak piyasasına ilişkin yaptığı tahminleri geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından takip edilen Mert Başaran, son haftalarda düşüş yaşayan altın fiyatlarına ilişkin dikkat çeken bir yorumda bulundu. Başaran, yatırımcıların Kur Korumalı Altın hesabına geçiş yapması halinde her durumda kazanç sağlayabileceğini söyledi.

"ALTININIZ YAVRULUYOR"

Mert Başaran'ın konuya ilişkin görüşleri şu şekilde:

"Bizim ülkemizde Kur Korumalı Altın çıkarıldı. İnanılmaz bir şey. Burada altın düşse de çıksa da kazanıyorsunuz. Hatta şunu söyleyeyim. Altın aynı kalsa da yine kazanıyorsunuz. Altını diyelim ki 3 ay altını KKA'na bağladınız. Altın sabit kaldı. Yine ek miktar para alıyorsunuz. Altın düşerse de yüzde 3 para alıyorsunuz. Altın yukarı çıktığında ekstra yüzde 1'lik bonus veriliyor. Burada altınınız yavruluyor. 

"HER TÜRLÜ PARA KAZANIYORSUNUZ"

Altın düşse de, kalsa da, yükselse de her türlü para kazanıyorsunuz. Bu büyük bir nimettir. Ama 3 ay bir şekilde bunu bağlamanız gerekiyor. Altın cidden yavruladı. Dünyada böyle bir şey yok. Altın bu Kur Korumalı'da yavruluyor. Burada insanlar TL'den kaçarken dolara vs gitmemesi için yapıldı. Seçim sonrası bu muhtemelen iptal olur. Seçime kadar değerlendirin. Dünyada bulunmaz bir nimet. Böyle bir fırsatı değerlendirebilirsiniz"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!