Yandex Metrica

Türkiye'deki il sayısı 100'e çıkarılıyor! İşte muhtemel 82. il

Türkiye'deki il sayısı 100'e çıkarılıyor! İşte muhtemel 82. il

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin önerisiyle Türkiye'deki il sayısının 100'e çıkarılacağını duyurdu.

Ekonomi

06.02.2024, 11:24

Bitlis’in Ahlat ilçesinde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Vedat Demiröz Türkiye’de il sayısının 100’e çıkarılacağını açıkladı. 

3 çocuklu aileler için öyle bir paket hazırlandı ki! Ömür boyu emeklilik ve indirim fırtınası geliyor 3 çocuklu aileler için öyle bir paket hazırlandı ki! Ömür... Haberi Görüntüle

82. İL AHLAT MI OLACAK?

Vedat Demiröz, Ahlat'taki konuşmasında MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin önerisiyle Türkiye’de il sayısının artırılacağını Ahlat’ın da bu illerden biri olacağını bildirdi.

Altın yatırımcıları dikkat! Uzmanlar uyardı: O altını almayın! İşte altın fiyatlarındaki son durum Altın yatırımcıları dikkat! Uzmanlar uyardı: O altını almayın! İşte altın... Haberi Görüntüle

BAHÇELİ'NİN ÖNERİSİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN KARARI İLE...

Demiröz burada yaptığı açıklamada müjde diyerek şunları söyledi:

"İnşallah hedefimiz bu bölgenin, Sayın Devlet Bahçeli’nin önerisi ve Cumhurbaşkanı'mızın beraber verdiği kararla Türkiye’nin il sayısının 100’e çıkacağı bir zamanda inşallah Ahlat’ımızı da bu şehirler arasına alacağız. Buna da bürokrasi olarak hazırlıklı olalım. Bu müjdeyi de bu güzel şenlikte ifade edeyim"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading