Türkiye İş Bankası'ndan araç sahiplerini sevindiren karar! 1 ay daha geçerli olacak: Mesaj atmayı unutmayın

İş Bankası araç sahiplerini ilgilendiren kaçırılmayacak kampanyasını resmi internet sitesinden duyurdu. Kampanya kapsamında anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak akaryakıt alışverişlerinde verilecek olan 40 TL MaxiPuan'nın detayları duyuruldu.

Ekonomi 18.01.2022, 11:23
Türkiye İş Bankası'ndan araç sahiplerini sevindiren karar! 1 ay daha geçerli olacak: Mesaj atmayı unutmayın

Türkiye İş Bankası araç sahiplerini ilgilendiren kampanyasını duyurdu. 1 Ocak ile 15 Şubat tarihleri arasında tek seferde alınacak 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına, 40 TL MaxiPuan hediye verilecek. 

KAMPANYA DETAYLARI 

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.


 
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 22 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 7 Mart 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 8 Mart 2022  tarihinde silinecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!