Türkiye İş Bankası duyurdu! Vergi ödemeleri faizsiz taksitlendirilecek

Türkiye İş Bankası, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası'nın ayrıntılarını ve geçerliliği olan kart ürünlerini açıkladı. Kampanyaya başvuru nasıl yapılır? İşte detaylar...

Ekonomi 11.05.2022, 01:38
Türkiye İş Bankası duyurdu! Vergi ödemeleri faizsiz taksitlendirilecek

Türkiye İş Bankası, ay sonuna kadar yapılacak olan emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri kapsamında geçerliliği olan faizsiz taksitlendirme kampanyasının detaylarını, kamuoyu ile paylaştı.

VERGİ KAMPANYASI

Geliştirdiği avantajlı kampanyalar sayesinde vatandaşların yakın takibine alınmış olan özel bankalardan birisi olarak hizmet veren Türkiye İş Bankası, yeni dönemde de müşterisini yalnız bırakmıyor. Son olarak emlak ve çevre temizlik vergilerini ödeyecek olan vatandaşlar için faizsiz taksitlendirme kampanyası geliştirdiğini açıklayan banka, ilgili hizmetinin ayrıntılarını paylaştı.

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası’na göre İş Bankası kartları aracılığı ile 100- 50.000 TL aralığında olan vergilerini belediye vezneleri veya internet siteleri üzerinden ödeyen müşterilere, faizsiz olarak 3 taksit hakkı tanında bilgisi verildi.

İŞTE AYRINTILAR

Türkiye İş Bankası, düzenlemiş olduğu Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası’nın 31 Mayıs’a kadar yapılan vergi ödemeleri için geçerli olduğunu bildirdi. İptal edilen vergi ödemelerinin taksitlendirme imkanından yararlanamayacağını belirten banka, söz konusu kampanyası kapsamında geçerliliği olan kart ürünlerini şu şekilde açıkladı:

- Maximum Kart
- Mercedes Kart
- Maximiles Black Kart
- Maximum Genç Kart
- İş Bankası Ticari Kredi Kartları

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türkiye İş Bankası tarafından geliştirilmiş olan Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Kampanyası kapsamında vergi ödemelerini faizsiz bir şekilde taksitlendirmek isteyen vatandaşların, İşCep, Maximum İşyerim, Maximum Mobil veya bankanın internet bankacılığı kanalı ile kampanya başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!