banner2

TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ne zaman teslim edilecek? TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ilk taksit ödemesi ne zaman?

TOKİ Yozgat Aydıncık konutlarının hak sahipleri, "TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ne zaman teslim edilecek? TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ilk taksit ödemesi ne zaman?" sorularının yanıtlarını arıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 13.06.2022, 10:52 13.06.2022, 10:56
Abone ol
TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ne zaman teslim edilecek? TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ilk taksit ödemesi ne zaman?

TOKİ Yozgat Aydıncık konutlarında hak sahibi olan vatandaşların merak ettiği, "TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ne zaman teslim edilecek? TOKİ Yozgat Aydıncık konutları ilk taksit ödemesi ne zaman?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

TOKİ YOZGAT AYDINCIK KONUTLARI TESLİM TARİHİ NE?

Yozgat Aydıncık 112 Konut Projesi kapsamında inşa ettirilmekte olan ve Aydıncık Belediyesi aracılığı ile konut alıcısı temin edilen konutların teslim işlemleri, 13 - 20 Haziran 2022 tarihleri arasında aşağıda yer alan program dahilinde gerçekleştirilecektir. 

TOKİ GEREKLİ BELGELER NELER?

Konutunuzu teslim almak üzere aşağıda yer alan program çerçevesinde "Renktaş Mim. Müh. İnş. Turz. Sağlık Tic. Ltd. Şti." Yozgat Aydıncık 112 adet Konut projesi şantiyesinde hazır bulunmanız gerekmektedir.

T.C. Ziraat Bankası Aydıncık/Yozgat Şubesine 3065 sayılı KDV kanunu gereğince teslim işlemi nedeniyle doğacak Katma Değer Vergisi tutarı nakit olarak ödenecektir. Konut tesliminde getirmeniz gereken belgeler aşağıda sıralanmıştır:

  1. Kimlik belgesi, (Nüfus cüzdanı),
  2. Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin nüshası,
  3. Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
  4. KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura,

Belirtilen tarihlerden önce T.C Ziraat Bankası A.Ş Aydıncık/Yozgat Şubesine gidilerek KDV bedeli yatırılacak ardından ilgili şantiyeden konut teslim alınacaktır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!