banner2

TOKİ'den ev almak isteyenlere müjde! 10 bin TL'si olan ev alıyor: Aylık 1500 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz

Ev sahibi olmak isteyen orta ve dar gelirli vatandaşlar TOKİ tarafından yayımlanan ilanları ilgiyle takip ediyor. Ziraat ve Halk Bankası, borçlu müşterilerin borçlarına karşılık olarak el konulan konutları ucuz fiyata satmaktadır. 1500 TL taksitlerle başlayan konutlar satın alınabilir.

Ekonomi 07.05.2023, 16:08
Abone ol
TOKİ'den ev almak isteyenlere müjde! 10 bin TL'si olan ev alıyor: Aylık 1500 TL taksitle ev sahibi olabilirsiniz

Toki ile birlikte binlerce kişi ev sahibi olabilir. Kura yolu ile ev edinmeleri olmakla birlikte ev alabilmenin ayrıntılı yolları aranmaktadır. Borçlu müşterilerin borçlarına karşılık olarak el konulan konutların Ziraat, Halk Bankası ucuz fiyatları ile birlikte satışa sunulmaktadır. 1500 TL taksitler ile başlangıç ​​fiyatları ile satın alınabilinecek. 

Halkbank ve Ziraat Bankası'nın gayrimenkul satış listelerinde yeni ilanlar bulunmaktadır. 

  • Bulunduğu kat Bodrum'da bulunmaktadır. 
  • Yapının durumu ikinci eldedir. 
  • Minimum artış 1000 TL'dir.
  •  Başlangıç ​​bedeli 90 bin TL'dir.
  •  Teminat bedeli 5 bin 400 TL.
  •  İlgili şubede Arsin Trabzon'da bulunmaktadır.

TOKİ tarafından yapılan açıklamalara göre TOKİ ile birlikte ev sahibi olmak isteyenler için yeni bir fırsat bulundu. Ziraat ve Halk Bankası, borçlu müşterilerin borçlarına karşılık olarak el konulan konutları ucuz fiyata satmaktadır. 1500 TL taksitlerle başlayan konutlar satın alınabilir. Bununla birlikte, bankaların gayrimenkul satış listelerinde yeni ilanlar da bulunmaktadır. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!