Yandex Metrica

TOGG'un kripto parası: Toggen! Türkiye'nin otomobili son teknoloji ile bütünleşiyor

TOGG'un kripto parası: Toggen! Türkiye'nin otomobili son teknoloji ile bütünleşiyor

TOGG CEO'su Gürcan Karakaş, Türkiye'nin Otomobili ile teknolojinin son halkası blok zincir ekosisteminin birbirine nasıl entegre edileceğine yönelik Twitter'dan açıklama yaptı. Karakaş, ayrıca TOGG'un resmi kripto varlığı Toggen'in müjdesini verdi.

Ekonomi

23.01.2024, 19:02

'Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu' tarafından üretilen yerli elektrikli arabaç TOGG, teknolojinin son örneklerini kullanılarak geliştiriliyor. Araç özelinde geleceğin yeni nesil teknolojilerine özel önem veren şirket, bir yandan da aracı blok zincir ekosistemine dahil edebilmek üzerine çalışmalar yürütüyor.

Bugün bu konuda düzenlenen Avalanche Summit etkinliğine katılan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, etkinliğin ardından Twitter’dan şu paylaşımları yaptı:

"USECASE Mobility® yaklaşımı ile mobiliteyi bir adım öteye taşıyarak otomobilden fazlasını üretmek üzere yola çıktık. Akıllı cihazımızı tasarlarken, ihtiyaç duyacağı iş modelleriyle beraber, ekosistemi kurmak için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Mobilite çözümleri, büyük veri, siber güvenlik, fintech, blok zinciri, oyunlaştırma, akıllı şebekeler ve mobilite servisleri gibi stratejik alanlar üzerine yoğunlaşıyor, kullanıcılarımıza güvenli, hızlı,çevre dostu hizmetler sunmanın yöntemlerini geliştiriyoruz. 

Yatırımcıların yeni gözdesi sektör lideri HES Kablo: Yüzde 10’unu tek başına gerçekleştiriyor Yatırımcıların yeni gözdesi sektör lideri HES Kablo: Yüzde 10’unu tek... Haberi Görüntüle

'AMACIMIZ MOBİLİTEYİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRMEK'

Ava Labs işbirliğiyle blok zinciri teknolojileri konusundaki adımlarımızı hızlandırıyoruz ve oyunlaştırma, sadakat ve akıllı mobilite yaklaşımlarıyla inşa ettiğimiz dijital ekonomi eksenli ekosistemimizin dijital varlığını açıklıyoruz: Toggen Toggen’ları aracımızı şarj etmekten hizmet almaya, oyun oynamaktan veri paylaşımına kadar güvenli, hızlı ve çevreci bir şekilde, mobilite deneyiminin her aşamasında kullanabileceğiz. Amacımız mobilite deneyimini bir adım öteye taşıyarak yeniden şekillendirmek.” 

Toggen ile birlikte, kripto varlıklar ve blok zincir ekosistemi araç ile bütünleşecek. Bu şekilde Toggen sahipleri dijital dünyada da birçok avantaja sahip olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading