banner2

Toggen Coin nedir? Toggen Coin nasıl alınır?

Kripto para takipçileri sosyal medyada gündeme gelen Toggen Coin hakkında araştırma yapıyor. Merak edilen, "Toggen Coin nedir? Toggen Coin nasıl alınır?" sorularının yanıtlarını sizler için derledik.

Ekonomi 24.03.2022, 17:01 24.03.2022, 17:43
Abone ol
Toggen Coin nedir? Toggen Coin nasıl alınır?

Togg'un kripto parası olacak Toggen Coin, bitcoin piyasasını yakından takip eden kişilerin gündeminde yer alıyor. Peki, Toggen Coin nedir? Toggen Coin nasıl alınır? İşte merak edilen soruların yanıtları...

TOGGEN COIN NEDİR?

2023 senesinde seri üretime geçmeyi hedefleyen Türkiye'nin ilk yerli otomobili Togg başka girişimlere de adım atıyor. TOGG'un CEO'su Gürcan Karakaş, katıldığı bir organizasyonda, otomobillerin güvenliği konusunda blok zinciri teknolojilerinden faydalanacaklarını söyleyerek bu araçların aynı zamanda birer dijital cüzdan haline geleceğini belirterek blok zincirindeki yönetim tokeninin ise Togg Coin olacağını belirtti.

Karakaş gerçekleştiği sunumda şirketin özellikle güvenlik konusunda kullanacağı blockchain hedeflerine değinerek, blok zincirinin sadece fintek için değil aynı zamanda akıllı cihazların güvenliğinde de kullanılacak bir teknoloji öne çıkaracağını açıkladı. 

TOGGEN COIN HANGİ BORSALARDA VAR?

Toggen Coin'in kripto para piyasasında henüz varlığını göstermiş değil. Çıkışından hemen sonra hangi borsalarda yer alacağı belli olacak.

TOGGEN COIN NEREDEN ALINIR?

Toggen Coin'in çıktığı zaman BTCTurk, Paribu gibi yerli borsalar üzerinden alımı gerçekleştirilebilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!