Yandex Metrica

Sitede Ara

TOGG'da faizsiz kredi müjdesi! 12 ay ödemeli 800 bin TL kredi imkanı

TOGG'da faizsiz kredi müjdesi! 12 ay ödemeli 800 bin TL kredi imkanı

Türkiye'nin yerli ve milli doğuştan elektrikli aracı TOGG, nisan ayına özel bir kampanya duyurdu. TOGG'un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada 12 ay vadeli faizsiz kredi imkanu sunulacağı duyuruldu. 

Ekonomi

18.05.2024, 17:55

Türkiye'nin en çok satılan elektrikli otomobili konumunda bulunan yerli ve milli TOGG, faizsiz kredi imkanı ile satışa sunuldu. 

Doğuştan elektrikli Türkiye'nin yerli ve milli otomobili Togg, yüzde 0 faiz avantajıyla yeni sahiplerini bekliyor. Büyük ilgi toplayan Togg T10X'i almak isteyenler 800 bin lirayı 12 ay vadede yüzde 0 faiz oranıyla kullanabiliyor.

Aylık 66 bin 666 liraya denk gelen ödemeyle Togg T10X araçlar kurasız ve hızlı teslimat şekliyle satışa sunuldu.

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin gözü kulağı bu haberde! Emekliye refah payı verilecek mi? Net açıklama geldi! SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin gözü kulağı bu haberde! Emekliye refah... Haberi Görüntüle

TOGG'UN FİYATI NE KADAR OLDU?

Togg T10X V1 RWD Standart Menzil 1 milyon 432 bin 600 lira, T10X V1 RWD Uzun Menzil 1 milyon 673 bin lira, T10X V2 RWD Uzun Menzil ise 1 milyon 823 bin liradan satışa sunuluyor.

O yatırımı yapan köşeyi döner! Necmettin Batırel 100 TL olacak diyerek duyurdu: Bu fırsat kaçmaz O yatırımı yapan köşeyi döner! Necmettin Batırel 100 TL olacak... Haberi Görüntüle

TOGG'DA ÖNEMLİ GÜNCELLEME

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda TOGG'a yeni bir güncelleme yapıldı. T10X modeline gelen yeni özellikler Togg’un sosyal medya hesabından duyuruldu.

Yapılan açıklamada, “Yüz tanıma teknolojisinden zenginleştirilmiş dairesel kumandaya, iklimlendirme planlayıcısından 360 kamerayla zemin görüntüleme teknolojisine pek çok yeniliği kullanıcılarımızla buluşturuyoruz” ifadeleri kullanıldı.

60 dolarlık düşüş bekleniyor! Altın için kader günü: 5 Temmuz 2024 güncel altın fiyatları 60 dolarlık düşüş bekleniyor! Altın için kader günü: 5 Temmuz... Haberi Görüntüle

İŞTE YENİ ÖZELLİKLER

Yeni özellikler şöyle sıralandı:

- Yüz tanıma ile oturum açma.

- Yeni arayüz ile tam ekran uygulama gösterimi.

- Yeni renk temaları.

- Akıllı cihaz profil kişiselleştirmesi.

- Zenginleştirilmiş dairesel kumanda.

- Akıllı cihaz iklimlendirme planlayıcı.

- Zemin görüntüleme teknolojisi.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Muhammed Öylek

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading