banner2

Togg çekiliş sonuçları açıklandı ilanlar hareketlendi! Teslimat sırasını satanlar mı dersiniz, teslimat sonrası satacak olan mı...

Togg çekiliş sonuçlarının 29 Mart tarihinde açıklanmasının ardından ilanlarda hareketlilik yaşanıyor. Sitelerde 'Togg alacağım için satılık' diyerek mevcut aracını satmak isterken, Togg T10X ön sipariş hakkınını kazananların "teslimat sıralarını" sattıkları, hatta bazı hak sahiplerinin aracı teslim aldıktan sonra satılığa çıkaracakları da iddia edildi.

Ekonomi 01.04.2023, 13:33
Abone ol
Togg çekiliş sonuçları açıklandı ilanlar hareketlendi! Teslimat sırasını satanlar mı dersiniz, teslimat sonrası satacak olan mı...

Yerli ve milli otomobil Togg'un geçtiğimiz günlerde ön çekiliş başvuru sonuçları açıklandı. Togg almaya hak kazanan 20 bin kişi Togg'una kavuşmak için gün sayıyor. 

TESLİMAT SIRALARINI SATIŞA ÇIKARDILAR

Togg'un açıklamaları, çekiliş sonucu açıklandıktan sonra daha fazla vatandaşı mevcut otomobillerini satışa çıkarmaya yönlendirdi. Sadece bu da değil, Togg T10X ön sipariş hakkınını kazananlardan bazılarının "teslimat sıralarını" da satışa çıkardığı iddia edildi.

'TOGG ALACAĞIM İÇİN SATILIK' DİYEN DE VAR

Çekiliş sonuçlarının açıklanması ardından ilan sayfalarında Togg hareketliliği yaşandı. Kullanıcılardan bazıları “Togg alacağım için satılık!, Togg çekiliş sıram satılıktır!, Togg aracım teslim olduktan sonra satılıktır!” gibi başlıklarla ilanlar açtılar.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!